راز کاهش وزن و احساس عالی

باور رایج این است که یک راز جادویی برای کاهش وزن، بهتر به نظر رسیدن و احساس عالی وجود دارد. افسانه هایی که مردم باور دارند این است که باید رژیم غذایی پیچیده ای را دنبال کنید و تمام ساعات بیداری خود را در باشگاه بگذرانید. واقعیت در واقع بسیار ساده است، اگرچه بیشتر آنها نمی خواهند حقیقت را باور کنند. اکثر مردم نمی خواهند به دنبال پاسخ باشند، آنها می خواهند پشت بهانه های پیچیده پنهان شوند.

پس راز بزرگ تناسب اندام که بسیار ساده است چیست؟ بهتر غذا بخورید و به باشگاه بروید. متاسفم، واقعاً به همین سادگی است. آیا تغذیه بهتر باید فرآیند بسیار پیچیده ای باشد که شامل انواع غذاهایی باشد که به سختی پیدا می شوند؟ به هیچ وجه، افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات و اجتناب از غذاهای فرآوری شده نقطه خوبی برای شروع است. میوه ها و سبزیجات همان چیزی است که بشر از ابتدا می خورد. بدون رژیم غذایی سرشار از فست فود همچنین بسیار ایده خوبی است که از مواد پر کربوهیدرات مانند پاستا و نان خودداری کنید. گوشت های بدون چربی ترجیح داده می شوند و بهتر است تا حد امکان از سس های پر شکر خودداری کنید.

در مورد رفتن به باشگاه چطور؟ در حالت ایده آل، اکثر افراد باید سه تا چهار بار در هفته به باشگاه بروند و شاید یک روز کاردیو انجام دهند. بسیاری از ما زندگی نسبتاً بی تحرک را ترک می کنیم و زمان زیادی را صرف نشستن می کنیم. این تا حد زیادی به این دلیل است که ما بیشتر ساعات کاری خود را نشسته می گذرانیم.

سالن‌های ورزشی بسیار متنوع هستند و بهترین کار این است که نوع باشگاه مناسب با شخصیت خود را پیدا کنید. کلاس‌های تناسب اندام گروهی این روزها محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند و جایگزینی عالی برای برخی از سالن‌های ورزشی سنتی «Big Box» هستند. کلاس های تناسب اندام گروهی مانند کراس فیت یک راه عالی برای ملاقات با افراد جدید و تمرین کامل بدن است.

اگرچه اغلب با وزن مرتبط نیست، کاهش خواب یک عامل بسیار مهم است. بهتر است هر شب هشت ساعت یا بیشتر بخوابید. همه ما برنامه های شلوغی داریم، اما بدن ما برای استراحت و ریکاوری به زمان نیاز دارد، و خواب راهی عالی برای انجام این کار است. تمام تلاش خود را بکنید تا تا حد امکان نزدیک به هشت ساعت بخوابید و چرت زدن گربه نیز بسیار مفید است.

مهم است که به یاد داشته باشید که تغییرات عمده در بدن یک شبه اتفاق نمی افتد. هیچ کس در یک لحظه از 50 پوند اضافه وزن به داشتن بدنی کاملاً خوش حالت با اندامی شگفت انگیز نمی رسد. زمان می برد، اما اگر بتوانید منظم و متمرکز بمانید، نتایج را خواهید دید. به یاد داشته باشید که این فرآیند پیچیده ای نیست و سه عامل مهم وجود دارد: رژیم غذایی سالم، رفتن به باشگاه و خواب کافی.

رژیم لاغری سریع