راحت ترین و دقیق ترین ساعت تا به امروز ساعت های زنگ دار سیکو – ساعت زنگ دار جهانی سفر اتمی

اولین ایده من از ساعت‌های زنگ‌دار سیکو این است که ساعت‌های زنگ دار خوبی هستند که دارای ویژگی‌هایی از زنگ‌های 5 دقیقه‌ای چرت زدن با زنگ‌های ملایم تا زمان بسیار دقیق هستند. اما با تقاضای بیشتر ساعت‌های زنگ‌دار مسافرتی، این برند رقابتی ساعتی را با استفاده از آخرین پیشرفت فناوری ساخت که خواسته‌های بیشتر مسافران را با ساعت‌های زنگ دار مسافرتی برطرف می‌کند.

در طول یکصد سال گذشته، سیکو تکنولوژی پیش‌بینی زمان‌سنجی را با نوآوری مداوم توسعه داده است. به دلیل دقت بی‌نظیرشان با ساعت‌های زنگ‌دارشان، هیچ مارک ساعت زنگ‌داری وجود ندارد که تا حد زیادی فریاد بزند. اکنون سیکو با مدل‌های جهانی خود وارد ساعت‌های زنگ دار سفر اتمی شده است.

این زنگ هشدار جهانی سفر اتمی سیکو به دلیل عواملی مانند تغییر منطقه زمانی، زمان را بدون توجه به موقعیت مکانی شما بدون تنظیم مجدد کاملاً حفظ می کند، بنابراین اکنون راحت تر از ساعت های زنگ دار معمولی است. فناوری امواج رادیویی ساعت سیگنال را به گونه ای تفسیر می کند که به طور خودکار خود را بازنشانی کند تا زمان قفل را تصحیح کند. بنابراین، به طور خودکار با تغییر منطقه زمانی، سال کبیسه یا ساعت تابستانی تنظیم می شود. برای یک گردشگر یا مسافر، این همه ابهامات مربوط به حفظ زمان را از بین می برد.

این ساعت زنگ دار مسافرتی با دریافت سیگنال های امواج رادیویی از فرستنده های زمان اتمی، از تکنولوژی روز استفاده می کند. بنابراین چه در ایالات متحده، ژاپن یا بریتانیا باشید، زمان را با دقت زیادی نگه می دارد.

ساعت‌های زنگ دار کنترل‌شده رادیویی سیکو به دلیل توانایی آن‌ها در دریافت سیگنال‌های رادیویی از استاندارد مقیاس زمانی بین‌المللی، ساعت اتمی سزیمی که توسط موسسه ملی استاندارد در فورت کالینز، کلرادو نگهداری می‌شود، بسیار دقیق هستند. در واقع همین ساعت در کلرادو دقیق ترین ساعت دنیاست. این فناوری امواج رادیویی آنقدر دقیق است که به نگه داشتن زمان در یک ثانیه در یک میلیون سال افتخار می کند.

طراحی ساعت زنگ دار مسافرتی اتمی جهانی، بدنه اکریلیک رنگی کروم و تیتانیوم براق و خودایستا است. بسیار جمع و جور است و کاملاً روی چمدان هر کسی قرار می گیرد یا می تواند به تنهایی در استند شب یا میز شما در خانه بایستد. دارای صفحه نمایش دیجیتال خوانا با ساعت، دقیقه و ثانیه است. همچنین دارای نمایشگر روز و ماه نیز می باشد. علاوه بر این، نور شب تاب را برای مشاهده آسان در شب اضافه می کند. قابل بسته بندی در یک کیف مسافرتی به دلیل اندازه و شکل مناسب، طراحی زیبا و زیبا یک مزیت عالی برای ساعت زنگ دار جهانی سیکو است.

زنگ بیپ صعودی با چرت زدن نیز یک ویژگی مفید است تا فوراً شما را شوکه نکند. همچنین دارای هشدار خودکار پس از 1 دقیقه است. ویژگی های اضافی این ساعت مسافرتی عبارتند از: نور کم رنگ کهربایی، تقویم و دماسنج.

این ساعت زنگ دار مسافرتی چه در خانه و چه زمانی که در کشوری دیگر روی تختم ایستاده ام، با چیدمان کاربرپسندش به راحتی قابل استفاده و خواندن است. اکنون دیگر هرگز قادر نخواهید بود با پرواز خود در آن سفر تفریحی بیش از حد بخوابید. بنابراین، هدیه ای ایده آل برای پدر مسافر شماست.