رئیس هیئت ارزیابی و نظارت بر عملکرد منصوب شدساعت: 19:18
تاریخ انتشار: 1401/03/17
کد خبر: 1844289

با صدور حکمی مهدی امینی به سمت رئیس هیات ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی مهدی امینی را به عنوان رئیس هیات ارزیابی و نظارت منصوب کرد.

در متن حکم کاظم نظری خطاب به مهدی امینی آمده است:

جناب آقای مهدی امینی
سلام

با توجه به اهمیت ارزیابی و نظارت بر هنرهای نمایشی، می توانید برای ارتقای کیفیت آثار هنری در چارچوب ضوابط و مقررات و تسهیل و تسریع در فرآیند صدور مجوز نمایش، عملکرد اداره کل هنرهای نمایشی را ارزیابی و رصد کنید. فعالیت در کشور و همچنین تخصص و تجربه ارزشمند شما به عنوان رئیس شورا منصوب می شود. امید است با حضور مستمر و تشکیل جلسات ویژه و استفاده از تخصص همکاران محترم شورا و نیروهای خلاق و متعهد در این راستا در طول مدت همکاری کوشا و موفق باشید.

همچنین روز سه شنبه 18 مردادماه در سالن همایش های دفتر معاونت امور هنری با حضور مدیرکل و با حضور مدیرکل هیأت ارزشیابی و نظارت در مراسم تجلیل از رئیس سابق و جدید، مدیر اجرایی انجمن هنرهای نمایشی و مدیران انجمن هنرهای نمایشی و اداره کل و مدیران درگیر موسوی رئیس سابق اداره کل هنرهای نمایشی بودند.

مدیرکل هنرهای نمایشی افزود: ما شبانه روز به کار هیئت ارزشیابی و نظارت نگاه می کنیم و شخصا شاهد زحمات همه عزیزان در شورا هستم.

وی ابراز امیدواری کرد که مهدی امینی و همکارانش در هیئت ارزیابی و نظارت پیشرفت خوبی داشته باشند.

نظری در پایان سخنان خود گفت: در پایان از تمامی عزیزان به ویژه وحید فخار موسوی در هیئت ارزیابی و نظارت بر نمایش تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی از سید وحید فخار موسوی به خاطر مشارکت در هیئت ارزیابی و نظارت بر نمایش تشکر کرد و ضمن خیر مقدم به مهدی امینی برای وی آرزوی سلامتی، موفقیت و بهروزی کرد.

همچنین هوشنگ ههوند از اعضای هیات ارزیابی و نظارت نیز از زحمات 42 ماهه سید وحید فخار موسوی تشکر کرد و از سختی ها و شیرینی های این کار گفت و برای مهدی امینی آرزوی موفقیت و موفقیت کرد.

سید وحید فخار موسوی سخنران بعدی این مراسم گفت: از شهرام کرمی یکی از سه مدیری که در این 42 ماه به من اعتماد کردند و من را به این سمت منصوب کردند تشکر می کنم. سومین دوست عزیزم آقای. کاظم نظری که این بار را از روی دوشم برداشت و باعث شد احساس راحتی و خوبی داشته باشم.

بخش پایانی این مراسم به سخنرانی مهدی امینی رئیس هیئت ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی اختصاص داشت.

مهدی امینی گفت: از آقایان نظری و فخار موسوی تشکر می کنم که مرا باور کردند و به من محبت کردند و محبتی که به من دارند و این چیزی است که برای همیشه در ذهن من می ماند. خداوند متعال را شاکرم که یکی از زمامداران فرهیخته و محترم هستم و علم طولانی مدت را داشته و این برای من بسیار مهم است و امیدوارم تمام تلاش هایی که در این زمینه از طریق اداره کل انجام شده است. هنرهای نمایشی. ، را می توان یافت.

پایان پیام/