رئیس قوه قضائیه به یزد آمدساعت: 00:58
تاریخ انتشار: 1301/06/10
کد خبر: 1894264

حجت الاسلام و المسلمین محسنی آجی رئیس قوه قضائیه در دوازدهمین سفر خود به استان دقایقی پیش وارد فرودگاه شهید صدوقی یزد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش یزدرسا ، حجت الاسلام و المسلمین محسنی آجی رئیس قوه قضائیه در دوازدهمین سفر خود به استان یزد وارد استان یزد شد و روز جمعه مورد استقبال امام جمعه نماینده ولی فقیه در استان قرار گرفت. یزد، استاندار و مقامات محلی.

در این بازدید یک روزه 20 نفر از مقامات ارشد قضایی حجت الاسلام آجی را همراهی کردند و هدف از این بازدید بررسی وضعیت دستگاه قضایی استان یزد و پیگیری فوری ترین مسائل مردم بود. استان.

قوه قضائیه یکی از مهمترین سفرهای رئیس قوه قضائیه به استان است، دیدار با اقشار مختلف مردم، دیدار با قضات و کارکنان دادگستری استان یزد، دیدار با صنعتگران، تولیدکنندگان و صنعتگران استان، حضور در شورای اداری و بررسی و تصویب مصوبات در خصوص مسائل قضایی استان.

سفر رئیس کل دادگستری به یزد با مقامات عالی دیگری همراه است که هر یک به نقاط مختلف این استان کویری می روند و مستقیم و بدون واسطه با بزرگان یزد دیدار می کنند که از نزدیک با مشکلات آنها آشنا می شوند. مسائل حقوقی و غیره برای رفع هر چه بیشتر مشکلات آنان گام های مناسبی بردارند.

گفتنی است: استان یزد حدود یک میلیون و 200 هزار نفر جمعیت دارد و به عنوان چهارمین استان صنعتی و دومین استان معدنی کشور شناخته می شود.

انتهای پیام/ک