ذوب‌آهن نسبت به بازی رفت تفاوت‌هایی داشته است/ نشان داده‌ایم که شخصیت خریدنی نیستساعت: 22:54
منتشر شده در مورخ: 1401/02/18
شناسه خبر: 1837367

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب‌آهن با توجه به بازیکنانی که جذب کرده، تفاوت چشمگیری داشته.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید مطهری درباره دیدار فردا (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: ما دو بار با ذوب‌آهن در بازی رفت لیگ و جام حذفی بازی کردیم و برنده شدیم ولی این تیم با توجه به‌ بازیکنانی که نیم فصل جذب کرد، به نسبت قبل تفاوت چشمگیری کرده است.‌ ذوب‌آهن عقبه خوبی دارد و در گذشته تا فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است. آنها تیم قابل احترامی هستند و کادرفنی خوبی دارند.

وی بیان داشت: بازی سختی با ذوب‌آهن داریم اما شناخت کافی هم داریم و سعی می‌کنیم فوتبال‌مان را به آنها دیکته کنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم.‌ موفقیت همیشه در قدم‌های بازیکنان پرسپولیس نهفته است. قبلا گفته‌ام ژن قهرمانی در بازیکنان پرسپولیس نهفته است. در بازی قبل با پیکان 10 نفره شدیم و بازی را بردیم و نشان دادیم شخصیت خریدنی نیست. ما ثابت کردیم 10 نفره هم‌ می‌توانیم برنده شویم اما آن بازی را فراموش کردیم و آماده بازی فردا هستیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان ساخت: در بازی رئال مادرید و منچسترسیتی همه فکر می‌کردند منچستر صعود می‌کند ولی دیدیم چه اتفاقاتی در لحظه افتاد. باید کارمان را به نحو احسن انجام دهیم و با فراموش کردن بازی قبل سه امتیاز بازی فردا را بگیریم.

انتهای پیام


 

رژیم لاغری سریع