دیمیتروف بیر مدودف را در سه ست در ایندیان ولز سرنگون کرد


گریگور دیمیتروف در دور چهارم BNP Paribas Open روز چهارشنبه با نتیجه 4-6 ، 6-4 ، 6-3 اولین دانیل مدودف را پشت سر گذاشت و رژه ضربه مغزی را که چندین بازیکن برتر را حذف کرد تمدید کرد.

پس از از دست دادن مدودف ، مسابقات ترکیبی ATP و WTA بدون دو زن و مرد اول باقی ماند. کارولینا پلیسکوا در دور سوم شکست خورد. خیر 2 ایگا سویاتک به دور چهارم رفت.

با یک سری و یک استراحت دوگانه ، دیمیتروف مدودف ، قهرمان اوپن ایالات متحده را که به دنبال پنجمین عنوان خود در سال بود ، ناراحت کرد. دیمیتروف ، بیست و سومین قهرمانی ، پس از سال 2016 ، هنگامی که اندی ماری را در میامی شکست داد ، اولین پیروزی خود را بر بازیکنان Top-2 کسب کرد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

2. استفانوس سیتسیپاس الکس د مینائور را با نتیجه 6 بر 7 (3) ، 7-6 (3) ، 6-2 و 3. الکساندر زورف بازیکن چهاردهم Gael Monfis را با نتیجه 6-1 ، 6-3 شکست داد.

دیمیتروف برای اولین بار در ایندین ولز به مرحله یک چهارم نهایی رسید. وی با هوبرت هورکاچ بازیکن هشتم قرار خواهد گرفت که کاراتسف آسیایی نوزدهم را با نتیجه 6-1 و 6-3 شکست داد.

دیمیتروف گفت: “من همیشه بهترین ها را در اینجا می خواستم.” “احساس می کردم در طول این سالها فرصت های زیادی دارم. من مسابقات بسیار نزدیک را از دست دادم ، مسابقات از امتیازات مسابقه و همه. من بسیار مصمم بودم.”

مدودف از ابتدا کنترل را در دست گرفت و 80 درصد از اولین سرویس های خود را در ست آغازین به هم متصل کرد. روس ها در ست دوم قبل از اینکه دیمیتروف بازی را در حضور تماشاگران کمیاب شروع کند ، 4-1 پیش افتاد.

مدودف گفت: “او قطعاً کلید را عوض کرد.” اگر او با روشی که 4-1 شروع کرده بازی کند ، قهرمان مسابقات خواهد شد. “

دیمیتروف از پنج بازی متوالی فرار کرد تا ست دوم و حتی مسابقه را انجام دهد. بلغاری به تور حمله کرد و بازی را با فورهند بادبانی طولانی مدودف به پایان رساند.

دیمیتروف گفت: “او مردی بود که بهترین بازی را انجام داد و همیشه راه خود را پیدا کرد.” “برای من پیروزی یک بازی عالی و عالی بود. اما هنوز به پایان نرسیده است. این فقط یک مسابقه دیگر است. من باید تمرکز خود را حفظ کنم و به آنچه در پیش رو دارم نگاه کنم و ادامه دهم.”

مدودف در پنج رویداد اخیر در آمریکای شمالی به 18-2 رسیده است. او در تورنتو به پیروزی رسید ، راهی نیمه نهایی در سینسیناتی شد ، قهرمانی اوپن ایالات متحده را بدست آورد و سپس به تیم اروپا کمک کرد تا تیم جام جهانی لیور در بوستون را شکست دهد. او در مسابقات امسال 50 تا 11 سال دارد و در حال برنامه ریزی برای بازی در شهر زادگاهش مسکو در هفته آینده است.

مدودف گفت: “من واقعاً می خواهم ، اما بله ، من باید از بدن خود مراقبت کنم.” در این مسابقات احساس خستگی کردم. “

در مرحله یک چهارم نهایی زنان ، ویکتوریا آزارنکا ، شماره یک سابق جهان ، جسیکا پگولا آمریکایی را با نتیجه 6 بر 4 و 6 بر 2 شکست داد. آزارنکا ، قهرمان مسابقات 2016 ، در ادامه با بیست و چهارمین قهرمان یلنا اوستاپنکو بازی خواهد کرد.

اوستاپنکو ، قهرمان اوپن 2017 فرانسه ، شلبی راجرز را با 6-4 ، 4-6 ، 6-3 در بیست و نهمین سالگرد آمریکایی شکست داد.

اوستاپنکو گفت: “احساس می کنم تنیس من بهتر و سازگارتر است.”

به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، حضور در باغ تنیس ایندین ولز به 60 درصد محدود می شود و باعث می شود مسابقات از تاریخ عادی ماه مارس در تقویم سقوط کند.

شماره 11 دیگو شوارتزمن ، شماره 21 کامرون نوری ، شماره 29 نیکولوز باسیلاشویلی و تیلور فریتز آمریکایی نیز به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

شوارتزمن با نتیجه 6 بر 3 و 6 بر 3 کاسپر رود ، نفر ششم را شکست داد. نوری امید تامی پل آمریکایی را با پیروزی 6-4 ، 4-6 ، 6-2 به پایان رساند. باسیلاشویلی کارن خاچانوف را با نتیجه 6 بر 4 ، 7-6 (6) شکست داد. فریتز ، که در منطقه لس آنجلس بزرگ شده بود و اغلب در مسابقات قهرمانی شرکت می کرد ، Jannik Sinner دهم را با نتیجه 6 بر 4 ، 6 بر 3 شکست داد.

فریتز گفت: “خوب است که این هفته آن را جمع آوری کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید