دیدار نماینده شورای اسلامی با رئیس فدراسیون ووشوساعت: 11:53
تاریخ انتشار: 1301/06/01
کد خبر: 1891975

نماینده مردم کوهدشت و رامشکان در شورای اسلامی با حضور در فدراسیون ووشو با صدیقی رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ حجت الاسلام محمدرضا نماینده مردم شریف کوهدشت و رامشکان در استان لرستان با حضور امیر صدیقی در فدراسیون ووشو شورای اسلامی با وی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام پس از دیدار با رئیس فدراسیون ووشو از آکادمی تیم های ملی بازدید کرد.

در مجموع: توسعه ووشو در مناطق دورافتاده کشور ستودنی است

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس از ووشو به عنوان ورزش مدال آور و یکی از پرچمداران ورزش کشور نام برد.
واعظی به نام حجت الاسلام محمدرضا در این دیدار گفت: تمام تلاش خود را برای بهبود عملکرد این رشته ورزشی به کار خواهم گرفت تا جوانان علاقه مند بدون دغدغه به کار خود ادامه دهند.
وی افزود: اکنون که یک وزیر ورزش متولی ورزش کشور است، انتظار می رود به این گونه رشته های مدال آور توجه بیشتری شود که زمینه ساز آن است.
نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس گفت: با توجه به نمایندگان زیاد فدراسیون ووشو نیاز به توجه بیشتری دارد چرا که نتیجه توجه به ووشو را می توان در افتخارآفرینی جمهوری اسلامی ایران در المپیک آسیایی دید.
حجت الاسلام توسعه ووشو در مناطق دورافتاده کشور را تجلیل کرد و تصریح کرد: در شهرستان کوهدشت علاقه مندان بی شماری در این رشته فعالیت دارند و همچنین سالن مجزایی برای هیئت ووشو از سوی اداره ورزش و جوانان در نظر گرفته شده است. این شهرستان با کمک فدراسیون باید تجهیزات اولیه خود را تامین کند زیرا یکی از دغدغه های مسئولان فدراسیون ووشو توجه به اقصی نقاط کشور و توسعه متوازن آن است.

صدیقی: سال پرکاری را در پیش داریم

امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران با خیرمقدم به نماینده مردم شریف کوهدشت و رامشکان حضور وی در این فدراسیون را مایه مباهات جامعه ووشوی کشور دانست.

وی بیان کرد: امسال سال پرترافیک برای فدراسیون در عرصه بین المللی بوده و از جمله فعالیت های این فدراسیون می توان به اعزام نوجوانان کوراش از سراسر جهان به مسابقات آسیایی تایلند و هندوستان و همچنین حضور در مسابقات قهرمانی ووشوی جوانان جهان در اندونزی اشاره کرد. . این فدراسیون ما به شدت به کمک مالی نیاز داریم.

رئیس فدراسیون ووشو افزود: تا این لحظه از سال حدود 40 هزار ورزشکار سازماندهی شده در این رشته فعالیت دارند که با تلاش های ارزنده کمیته های منطقه ای و شهرستانی احتمال می رود به 80 هزار نفر برسد.

این دیدار با حضور علیرضا بهرمان سرپرست دبیرکل فدراسیون ووشو و حسن کو کمری رئیس کمیته جیت کندو برگزار شد که در پایان شمشیر باریک ووشو (جینشو) به حجت الاسلام محمودرضا اهدا شد. امیر صدیقی رئیس فدراسیون ووشو نماینده مردم کوهدشت و رامشکان است.