دیدار بشیریان با مانچی; تفاهم نامه امضا شد / تیم شطرنج دانشجویی انتخاب شدساعت: 20:37
تاریخ انتشار: 1401/03/31
کد خبر: 1877663

مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانش آموزی کشور به منظور انتخاب نفرات برتر برای حضور در مسابقات شطرنج دانش آموزی جهان 23 تیرماه برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، تفاهم نامه ای بین فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی منعقد شد.

در نشستی که بین یوسف بتی رئیس فدراسیون انجمن‌های هنرهای رزمی و هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی برگزار شد، طرفین با فعال‌سازی ورزش‌های زیر نظر فدراسیون انجمن‌های هنرهای رزمی موافقت کردند.

همچنین دانشگاه های سراسر کشور در خصوص اعزام دانشجویان به مسابقات آسیایی و جهانی دانشجویی بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه دکتر خزاوی دبیر کل، دکتر کریمی رئیس اداره مسابقات فدراسیون دانشگاه و احمدی رئیس هیئت ورزش دانشگاه جانجان حضور داشتند.


مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانش آموزی برگزار می شود

مسابقات جهانی شطرنج دانشجویان در دو رده دختر و پسر شهریورماه امسال در بلژیک برگزار می شود.

از این رو مسابقات انتخابی با همکاری فدراسیون شطرنج برای شناسایی نفرات برتر برای تشکیل تیم های ملی شطرنج دختران و پسران و حضور پررنگ در مسابقات مشخص شده در تاریخ 23 تیرماه برگزار می شود.

طبق قوانین و مقررات (FISU) متولدین 10/12/1375 حق شرکت در مسابقه را دارند و مسابقه به صورت فکری (90 دقیقه + 30 ثانیه برای هر بازیکن) برگزار می شود.

ارائه گواهی اشتغال به تحصیل، صدور کارت دانشجویی معتبر، ارائه عکس اسکن با کیفیت 4*3، ارائه شماره تماس، پاسپورت معتبر، ایمیل، تلفن و نام دانشگاه و داشتن بیمه ورزشی در سال 1401 (حداقل 72 ساعت قبل از تاریخ صدور بیمه) باید هنگام ثبت نام در مسابقات ارسال شود.

همچنین حداقل نمره بین المللی دانشجویان معرفی شده برای دانشجویان پسر 2300 و دانش آموزان دختر 1850 است و بالاترین رتبه استاندارد در این ماه دانش آموزان دختر و پسر مستقیماً به افراد منتخب اضافه می شود.

لازم به ذکر است این مسابقات از روز پنجشنبه 23 تیرماه 1401 لغایت جمعه 31 تیرماه و اولین دوره آن ساعت 17:00 خیابان حجاب فدراسیون شطرنج خواهد بود.