دیدار با ذوب‌آهن برای ما مثل فینال استساعت: 20:08
منتشر شده در مورخ: 1401/02/23
شناسه خبر: 1838534

مربیان ذوب آهن و تراکتور پیش از بازی هفته بیست و هفتم در کنفرانس مطبوعاتی صحبت کردند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی تاتار سرمربی تیم ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با تیم تراکتور اظهار داشت: ضمن خوش‌آمدگویی به تیم تراکتور، امیدوارم میزبان خوبی برای آنها باشیم.


وی افزود: تراکتور در بازی‌های گذشته توانسته ۷ امتیاز کسب کند و ما نیز با توجه به بازی خوبی که هفته پیش انجام دادیم، انگیزه زیادی برای بازی فردا داریم.


تارتار تصریح کرد: ما در صورت برد بازی در جدول به رده هفتم خواهیم رسید و از تمامی طرفداران می‌خواهم به تماشای این دیدار بیایند و ما را با تشویق های خودشان به ما انگیزه بدهند. در سال جدید با توجه به اینکه نتوانسیم به برد برسیم اما با توجه به صحبت های کارشناسان بهترین عملکرد را داشتیم چرا که امسال ضربه زیادی از بحث داوری خوردیم و امیدوارم در بازی فردا تکرار نشود.


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان گفت: محروم نداریم و فقط پوریا  پورعلی را نداریم که امیدوارم از هفته های آینده به ما اضافه شود و امیدوارم در بازی فردا از تمامی فرصت ها استفاده کنیم و به پیروزی برسیم.


 


*ساغلام: دیدار با ذوب‌آهن برای ما مثل فینال است


ارطغرول ساغلام سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن در هفته بیست‌و‌هفتم لیگ برتر اظهار داشت: فردا بازی سختی با حریفی سفت و سخت داریم. به‌عنوان تیم تراکتور وقتی مشکلاتی که از ابتدای فصل با آن رو‌به‌رو بودیم را نگاه می‌کنیم و با وضعیتی که دیگر تیم‌ها در پایین جدول دارند، این بازی برای ما می‌تواند فینال باشد. از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار داریم. فردا سعی می‌کنیم به این بازی مثل یک بازی فینال که برای قهرمانی برگزار می‌شود، نگاه کنیم.


وی با اشاره به شرایط شاگردانش خاطرنشان کرد: بازیکن محروم نداریم و مصدومان تیم روز‌ به روز وضعیت بهتری پیدا می‌کنند. ما سعید واسعی را با تیم به اینجا (اصفهان) آوریم، ولی اکبر ایمانی نیاز به زمان بیشتری دارد. در شرایطی که قرار داریم بر این باور هستم که هر بازیکنی که در زمین باشد مسئولیت‌پذیر است. انتظار دارم فردا بازی زیبایی داشته باشیم، چون دو تیم می‌خواهند فوتبالی زیبا و فنی را ارائه کنند. فردا با توجه به نتایج حریفان و نتیجه خودمان سعی می‌کنیم خیال‌مان را برای ماندن در لیگ راحت کنیم و از این بابت فردا خوشحال باشیم.


سرمربی تراکتور درباره شرایط فنی تیمش در خط حمله تصریح کرد: در شرایطی تیم را تحویل گرفتیم که 13 هفته تیم برد نداشت و بازیکنان از لحاظ اعتمادبه‌نفس و البته فنی اُفت کرده بودند. همچنین بازیکنان از لحاظ آمادگی بدنی سطح خیلی پایینی داشتند و با چاهی از مشکلات در این باشگاه مواجه بودیم. در زمان کوتاهی که بین بازی‌ها فرصت بود سعی کردیم مشکلات دفاعی را حل کنیم، از لحاظ بدنی بازیکنان را بالا ببریم و خط حمله را نیز تقویت کنیم. ضعف‌های‌مان را تا حدی برطرف کردیم و در بعد حمله به تیمی تبدیل شدیم که بیشتر موقعیت ایجاد می‌کند. ما بیشتر از اینکه گل بخوریم، گل می‌زنیم و این خیلی خوشحال‌کننده است.


ساغلام درباره اینکه تیمش در هیچ بازی بیرون از خانه‌ای پیروز نشده است و برای پیروزی در این بازی چقدر امید دارد، یادآور شد: کم کم داریم به چیز‌هایی با تیم‌مان می‌رسیم که قبلاً نمی‌توانستیم انجام دهیم و الان نیز امیدواریم بتوانیم این کار (رسیدن به برد در بیرون از خانه) را که تاکنون انجام نداده‌ایم، به انجام برسانیم. ان‌شاءالله با 3 امتیازی که فردا خواهیم گرفت با خوشحالی بیشتری از این شهر زیبا خارج خواهیم شد. آرزویم این است که فردا مسابقه‌ای باشد که تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند و جوانمردانه هم باشد.


انتهای پیام/


 

رژیم لاغری سریع