دکتر CNN سانجی گوپتا در مورد پادکست جو روگان توضیح می دهد: “من مجبور شدم به لانه شیر بروم”


دکتر ارشد خبرنگار پزشکی CNN ، دکتر سانجی گوپتا ، می خواست دلایل حضورش در پادکست جو روگان در این هفته “The Joe Rogan Experience” را در این هفته توضیح دهد و گفت که معتقد است او “باید به لانه شیر برود” تا مردم را از سلامت عمومی مطلع کند.

گوپتا روبرو شد انتقاد شدید در نتیجه حضور او در یک برنامه که در آن اعتراف کرد که CNN نباید به روگان از ایورمکتین برای درمان ویروس کرونا در هنگام استفاده از “کرم شب کور اسب” اشاره می کرد.

CNN بلافاصله به سوالی مبنی بر اینکه آیا گوپتا مجبور شده است عملکرد خود را در کار خود در روز چهارشنبه پس از پاسخ توجیه کند ، فوراً پاسخ نداد.

JOE ROGAN FORCES DR. SANJAY GUPTA نباید به درمان خود با COVID ‘HORSE DEWORMER’ برای گزارش CNN مراجعه کند

گوپتا در بخشی با عنوان “چرا من و جو روگان نشستیم و صحبت کردیم – بیش از 3 ساعت” ، مکالمه خود با روگان را به تفصیل شرح داد ، از جمله تلاش “بیهوده” وی برای ترغیب مجری رادیویی محبوب برای دریافت واکسن کرونا ، و مقایسه کرد. آن را برای دوئل هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) انجام دهید.

“من متوجه شدم که اگر می خواهم به طور جدی در مورد سلامت عمومی صحبت کنم ، باید به مکانی کمتر راحت بروم. باید به لانه شیرها می رفتم و دعوت نامه ای را می پذیرفتم که بیش از سه ساعت با جو روگان بنشینم.” قبل از اعتراف به اینکه دوستان زیادی به او توصیه کرده بودند دعوت روگان را نپذیرد ، نوشت.

“در واقع ، وقتی در ابتدای پادکست به جو گفتم که با نظرات واضح او در مورد واکسن های ضد کووید ، ایورمکتین و بسیاری چیزهای دیگر موافق نیستم ، بخشی از من فکر می کردم MMA ، قهرمان سابق تکواندو ، ممکن است روی میز بریزد. او به گردن من ضربه زد. در عوض او لبخندی زد و ما رفتیم. ”

جو روگان و سانجی گوپتا
(گتی ایماژ)

گوپتا مکالمه آنها را “گویی در یک هشت ضلعی بود” توصیف کرد ، در حالی که این دو با آنتی بادی های ضد کرونا ، واکسن ها و ماسک ها به یکدیگر ضربه زدند. اکثریت قریب به اتفاق بیمارانی که در ماه های اخیر بر اثر کرونا جان باخته اند واکسینه نشده اند.

کجا می توانید CEPELE در مقابل COVID را پیدا کنید: چگونه به دنبال ارائه دهندگان و یافتن دسترسی باشید

او گفت: “حدس می زنم بخش کوچکی از من فکر می کردم می توانم نظر جو روگان را در مورد واکسن ها تغییر دهم. پس از آخرین تبادل ، متوجه شدم که احتمالاً بیهوده است.” “او تصمیمی گرفته است و همیشه اطلاعات غلط زیادی در دسترس خواهد بود که به خوبی در حمایت از اعتقادات وی بسته بندی می شود.”

گوپتا گفت: “حقیقت این است ، گرچه هنوز هم خوشحالم که این کار را انجام دادم. مکالمه سه ساعته من فقط با روگان نبود. اگر فقط چند نفر از شنوندگان او متقاعد شوند ، ارزشش را دارد.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گوپتا به تعامل خود با روگان اشاره ای نکرد و در آن اذعان داشت که CNN نباید از استفاده ایورمکتین به عنوان “پاک کننده اسب” استفاده کند.دیدگاهتان را بنویسید