دو بازی تدارکاتی با تیم FMP داریم / به برخی از اهدافی که تیم می خواست رسیده ایمساعت: 21:52
تاریخ انتشار: 1401/04/02
کد خبر: 1878120

سعید ارمگانی در گفتگو با سایت فدراسیون بسکتبال گفت:

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: در سه هفته ابتدایی اردوها روی تمرینات تاکتیکی و بدنی تیم کار کردیم که در حال حاضر در صربستان سه بازی تدارکاتی خوب با تیم اف ام پی داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، سعید ارمگانی سرمربی تیم ملی بسکتبال مردان کشورمان در گفت و گو با سایت فدراسیون بسکتبال درباره آمادگی تیم ملی هنگام اعزام به اردوی آماده سازی در صربستان گفت:. در سه هفته اول، هدف ما انجام تمرینات استراتژیک و بدنی برای آماده سازی و شرکت در مسابقات مقدماتی جام جهانی است.

ارمگانی افزود: این کارها خیلی خوب پیش رفت، بچه ها خیلی خوب کار کردند و تمرکز داشتند و فکر می کنم به خیلی از اهدافی که می خواستیم رسیدیم. البته هنوز مسائلی وجود دارد که در حال کار روی آنها هستیم. در این سه هفته 3 بازی بسیار خوب با تیم ایران نوین انجام دادیم که باعث شد تیم را بهتر آماده کنیم و مشکلاتش را پیدا کنیم و روی آنها کار کنیم.

وی گفت: اکنون به ارتش صربستان می رویم و یک هفته در بلگراد تمرین می کنیم. در این مدت دو بازی دوستانه با تیم FMP یکی از تیم های سوپرلیگ صربستان برگزار می کنیم و امسال در فینال سوپرلیگ بازی خواهیم کرد. امیدوارم این بازی ها به ما کمک کند تا بالاخره مشکلات و اشتباهات دفاعی را حل کنیم و تیمی حمله کنیم و تیم را آماده قزاقستان و سوریه کنیم انشاالله با دست پر برمی گردیم.