دویدن مجازی ، پیاده روی و غلت زدن ، راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


یک زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام است

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامتی شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام اجتماعی و مراکز تناسب اندام سلامت درهای خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا بسته اند. اما کسانی که به تناسب اندام متعهد هستند راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی در پیش است ، بیایید خلاق باشیم تا با هم فعال باشیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی راهی عالی برای حفظ فرم و تشویق روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن دارای تی شرت Peachtree Road Race 2020 استهر سال از سال 1970 ، یک گردهمایی کوچک از 60،000+ دونده در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آیند (+ به این دلیل که ثبت نام محدود است ، اما همیشه دونده های بدون شماره وجود داشته است).هفتم برای دویدن 10K و مسابقه با ویلچر به نام Peachtree Road Race. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در آتلانتا در روز استقلال در سیاره زمین وجود ندارد ، اما همه ما به هر حال آنجا جمع شده ایم و آماده هستیم تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهیم (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و از شانه به شانه غلت می زدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما به شدت نفس می کشیدیم. فقط محیط مناسب برای شیوع ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، در حکمت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند همه این پیراهن های مسابقه ای 2020 را اهدا کنند) ، یک رویداد کاملاً مجازی ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کند.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ هرگز! امسال متفاوت است.

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه یا رویداد مجازی سازماندهی شده هستید ، هزینه ورودی را پرداخت می کنید ، از برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای مشاهده فاصله و زمان استفاده کنید و نتایج خود را با برگزارکنندگان به اشتراک بگذارید. خیلی آسان! در بیشتر مواقع ، هزینه ورودی اغلب شامل پیراهن تمام کننده ، شماره مسابقه و “تصادف دوم” است. بسیاری از این رویدادها همچنین به نفع خیریه های محلی یا ایالتی است.

ما می دانیم که پرداخت هزینه مسابقه مجازی ممکن است به نفع بودجه یا منافع شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده است. استفاده از آیفون “Facetime” هنگام دویدن یک راه سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و مشارکت تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله چندین کشور و صدها مایل دورتر. حفظ ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای طیف وسیعی از سنین و سطح آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین برای افراد رقابتی تر ، مسافت کامل 10K (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است ، و برای کودکان کمتر مناسب و کوچکتر ، پیاده روی با فاصله مشخص می تواند انجام شود. در صورت عدم توافق زمان و مکان ، اما شما همچنان رقابتی هستید ، هر یک از پیروان تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان خود (یا فاصله یا هر چیزی که می خواهید اندازه گیری کنید) ادامه دهید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حقوق خانوادگی تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمی کمک می خواهید؟ منابع زیر را مشاهده کنید:

در طول این تعطیلات ، زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام اختصاص دهید ، حتی اگر فقط بیرون از خانه بازی می کنید ، با سگ خود قدم می زنید یا به یک باشگاه ورزشی مجازی می روید. با آرزوی موفقیت برای همه کسانی که در مسابقه جاده Peachtree یا هر تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنند!

نویسندگان: دکتر والتر تامپسون ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، PhD ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید