ده کشته و زخمی در چاقو بهارمان رفسنجان/ قاتل انتحاری در انار دستگیر شدساعت: 23:32
تاریخ انتشار: 1301/05/16
کد خبر: 1888488

رضایی گفت: عصر امروز یک غیرنظامی افغان با استفاده از چاقو دو کارگر موتور را در حوالی چاه موتور احمدآباد شور در حوالی شهرستان بهارمان رفسنجان کشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش راه آرمان، حسین رضایی فرماندار رفسنجان گفت: عصر امروز یک شهروند افغانستانی با یک دستگاه موتوری در حوالی شهر بهمن رفسنجان با استفاده از چاقو در حوالی شور موتور باوی احمدآباد دو نفر را به قتل رساند که تاکنون محل را ترک کرده است. 10 نفر مجروح و کشته شدند که این افراد شامل اتباع ایرانی و افغانستانی بودند.

فرماندار رکسنجان موافقت کرد: با شروع درگیری، بسیاری از زنان افغان دیگر نیز به آنها پیوستند و از درگیری خونین خارج شدند.

وی با بیان اینکه احتمال افزایش تعداد کشته شدگان وجود دارد، اظهار داشت: تبلیغاتی که می گویند حمله در سالن تشییع جنازه صورت گرفته کاملاً صحت ندارد.

فرماندار رفسنجان تاکید کرد: گزارش های اولیه حاکی از آن است که بین آفاقانه در منطقه اختلاف وجود دارد و ابتدا دو نفر از مردم آفاقانه کشته شدند و سپس دو نفر از صاحبان پمپ چاه های منطقه که برای میانجی گری رفته بودند نیز به شدت مجروح شدند.

حسین رضایی افزود: ضارب نیز دچار اختلال روانی بود و برادر وی که دستگیر شده بود این را گفت.

وی افزود: به زودی آمار دقیق کشته شدگان اعلام می شود و تاکنون دو تبعه خارجی کشته شده اند.

رضایی ادامه داد: قاتل که در خطر خودکشی قرار داشت توسط نیروهای انتظامی شهرستان انار دستگیر و برای تکمیل پرونده به بیمارستان رفسنجان و نیروهای انتظامی منطقه تحویل داده شد.

وی در پایان اذعان داشت: مردم نباید از خود بترسند و این موضوع بین افراد غیرنظامی است و ربطی به مردم ندارد و سردار ناجری فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمان نیز در مسیر رفسنجان است که بررسی خواهیم کرد حادثه با جزئیات

انتهای پیام/