دموکرات ها دموکرات ها در مبارزات میان دوره ای 2022 در صدر قرار دارند


انحصاری – از آنجایی که هر دو حزب اصلی پیش از نبرد مورد انتظار برای اکثریت مجلس نمایندگان در انتخابات میان دوره ای 2022 منابع ایجاد می کنند ، کمیسیون انتخابات مجدد دموکراتیک در بین رقبای خود در جمع آوری کمک ها در رتبه اول قرار دارد.

کمیته مبارزات دموکراتیک کنگره (DCCC) گزارش می دهد که ماه گذشته 14.5 میلیون دلار جمع آوری کرد ، مبلغی که 35.8 میلیون دلار در سه ماهه سوم جمع آوری کمک های مالی بین جولای و سپتامبر به دست آورد.

DCCC ، که اولین بار در روز پنجشنبه داده های جمع آوری کمک های مالی خود را با فاکس نیوز به اشتراک گذاشت ، گفت که جمع آوری کمک های مالی در سپتامبر و سه ماهه سوم رکورد یک سال قبل از انتخابات بود.

کمیسیون انتخاب منازل مسکونی در این سال بیش از 100 میلیون دلار هزینه می برد

راهپیمایی سپتامبر DCCC در اوج رکورد 12.2 میلیون دلار است که توسط کمیته ملی کنگره جمهوریخواه (NRCC) در ماه گذشته جمع آوری شده است. داده های سه ماهه سوم DCCC حدود 10 میلیون دلار بیشتر از 25.8 میلیون دلار است که NRCC در سه ماه گذشته آورده است. NRCC صبح پنجشنبه آخرین آمار جمع آوری کمک های مالی خود را گزارش کرد.

آخرین ارقام جمع آوری کمک های کل DCCC را در نه ماهه نخست سال جاری میلادی به 106.5 میلیون دلار افزایش می دهد که کمی جلوتر از 105 میلیون دلار بودجه NRCC تا سال 2021 است.

اما انتخاب مجدد حزب پارلمانی در پارلمان در مقایسه با رقبای دموکراتیک آن اندکی پول نقد داشت. NRCC 65 میلیون دلار در صندوق تبلیغاتی خود و DCCC 63 میلیون دلار در این بانک گزارش داده است. هر دو کمیته بدون بدهی هستند.

داده های جمع آوری کمک های کمیته های انتخاب مجدد یک معیار سنجش بسیار قوی از قدرت و محبوبیت حزب قبل از انتخابات میان دوره ای است ، زمانی که همه 435 کرسی اتاق در دسترس است.

HUUSE REPUBLICAN LEADER MCCARTHY’S ​​ECDORD FUNDRAISING FUNDRAISING HAUL

جمهوری خواهان برای هشت سال تحت نظارت پارلمان بودند تا در سال 2018 در جریان موج نمایندگان مجلس اکثریت مجلس را از دست بدهند.

در حالی که جمهوری خواهان کاخ سفید و اکثریت مجلس سنا را در رقابت های 2020 از دست دادند ، آنها در نبرد برای پارلمان انتظارات را نادیده گرفتند و در انتخابات نوامبر از اکثریت دموکرات ها سخت گرفتند. جمهوریخواهان در بازه زمانی موقت سال آینده تنها به پنج صندلی خالص برای سرمایه گذاری مجدد احتیاج دارند.

“ما منابع مالی را جمع آوری می کنیم زیرا طرفداران ما می دانند که رهبری جمهوریخواهان برای کشور چقدر خطرناک خواهد بود. مشارکت زیاد است و ما معتقدیم رای دهندگان دیدگاه خطرناک خود را در مورد آمریکا ، یعنی ترویج علم ناخواسته در حالی که آمریکایی ها با وجود دسترسی می میرند ، رد خواهند کرد. شان پاتریک مالونی ، سخنگوی DCCC ، شان در این باره گفت: “برای نجات واکسن هایی که آشکارا به انتخابات ما حمله می کنند و اجازه می دهد حقوق زنان لغو شود.”

دموکرات های نیویورک تاکید کردند که “دموکرات های مجلس نمایندگان و رئیس جمهور پلوسی در مبارزه ما برای ایجاد یک کشور مرفه و فراگیر ایستادگی کردند و این همان چیزی است که رای دهندگان آمریکایی می بینند.”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تام امر ، سخنگوی رئیس NRCC اظهار داشت که “رای دهندگان مایلند نانسی پلوسی را اخراج کرده و در قبال دولت شکست خورده بایدن پاسخگو باشند.”

جمهوری خواه مینه سوتا استدلال کرد که “دموکرات های مجلس نمایندگان به سرعت به سمت خروج می روند زیرا می دانند که روزهای آنها در اکثر موارد شمارش شده است و ما منتظر ادامه فشار هستیم”.

دیدگاهتان را بنویسید