دمنوش لاغری گیاهی 101

محبوب ترین چای های لاغری از خانواده های سبز، اولانگ (وو لانگ) و سیاه هستند. هر سه از یک بوته کاملیا سیننسیس می آیند. چند گیاه، مشتق شده از دانه ها، برگ ها، گل ها، ریشه ها و غیره مختلف را به آن دمنوش ها اضافه کنید تا یک دمنوش لاغری گیاهی داشته باشید. بسته به ترکیب، طعم متفاوت و/یا اثرات لاغری متفاوتی خواهید داشت.

ترفند این است که آزمایش کنید و موردی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید. اختلاط و دم کردن علم دقیقی نیست. آنچه برای شما یا من مناسب است ممکن است برای شخص دیگری به خوبی کار نکند.

توصیه های متناقض بسیار … از کجا شروع کنیم؟

ادعاهای متعددی توسط نویسندگان مختلف کاهش وزن و فروشندگان چای در مورد اثرات لاغری معجون های مختلف وجود دارد. البته خیلی از ادعاها درست است… خیلی ها چندان هم درست نیستند. بهترین توصیه من این است که با چای سبز، اولانگ یا سیاه شروع کنید و از آنجا بروید. شما می توانید مقالات متعددی را در اینترنت بیابید که توصیه می کنند گیاهان را به ترکیب اصلی خود برای نتایج دلخواه اضافه کنید. فقط یک رویکرد سیستماتیک را دنبال کنید تا زمانی که موثرترین ترکیب را برای رفع نیازهای خود کشف کنید.

آیا چای لاغری گیاهی گران است؟

برای حفظ کیفیت و کاهش هزینه ها، از چای شل استفاده کنید. چای خود را در چای کیسه ای نخرید. بسیاری از شرکت ها از این کیسه ها برای پوشاندن چای بی کیفیت استفاده می کنند. با این حال، اگر قصد دارید با ترکیب خود آزمایش کنید، واقعاً باید با چای شل کار کنید. خرید گیاهان دارویی از فروشگاه های تخصصی می تواند کمی گران باشد، اما شما فقط از مقدار کمی از گیاهان در ترکیب نهایی استفاده خواهید کرد.

حفظ آن ساده

توجه داشته باشید که اگر شروع به تولید یک چای گیاهی بدون استفاده از چای واقعی از بوته کاملیا سیننسیس به عنوان پایه کنید، ممکن است پیچیده شود. همچنین خوب است به یاد داشته باشید که چینی ها سابقه طولانی در رشد و دم کردن این چای های کاهش وزن دارند و به نتایج مطلوب دست می یابند. اما، بسیاری از افزودنی‌های گیاهی امروزی واقعاً با زمان آزمایش نشده‌اند. به عبارت دیگر، آن را ساده نگه دارید و قبل از افزودن بیش از حد اصلاحات، بر اصول اولیه تسلط داشته باشید. با آنچه امروز کار می کند پیش بروید و سپس بر روی آن برای آینده بسازید.

همانطور که می دانیم مقالات متعدد و ادعاهای متناقضی در مورد دمنوش های گیاهی لاغری در اینترنت وجود دارد. می تواند گیج کننده باشد. با این حال، هنگامی که وارد آن شدید، انجام تحقیقات مورد نیاز برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید می تواند لذت بخش باشد. فقط با این همه ادعاهای خارق العاده ناامید نشوید. آن را ساده نگه دارید و شما خوب خواهید بود.