دفتر مرکزی جمهوری خواهان در ایالت آیووا در انتخابات ویژه ای که جمهوریخواهان برای ده ها سال انجام داده اند


جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان آیووا روز سه شنبه در یک انتخابات ویژه پیروز شدند و خواستار کرسی ای شدند که دموکرات ها برای ده ها سال در این کشور حضور داشته اند.

جان دونول ، 55 ساله ، کشیش و نماینده خدمات مالی ، پس از کسب حدود 60 درصد آرا ، ایالت آیووا هاوس 29 را از آبی به قرمز تغییر داد. این روزنامه نوشت که این پیروزی ، که دومین پیروزی در انتخابات ویژه جمهوریخواهان در هفته های اخیر است ، اکثریت 60-40 درصدی را در مجلس ایالتی به این حزب می دهد.

MCAULIFFE قبل از انتخابات در “ویرجینیا” به عنوان “غیرعادی” فراخوان می دهد

جف کافمن ، رهبر حزب جمهوری خواه در این کشور ، در بیانیه ای گفت: “آیووها پیام واضحی ارسال می کنند – آنها سیاست ها و دستور کار دموکرات های آیووا را به طور کامل رد می کنند.” او گفت که امیدوار است دولت ایالتی به “از بین بردن هرج و مرج ناشی از واشنگتن دی سی” کمک کند.

ترلی قبل از انتخاب مجدد خود را با یک پیروزی نشان می دهد

این صندلی زمانی خالی شد که وس برکنریج ، رئیس جمهور فعلی دموکرات ، که دانول را در سال 2020 شکست داد ، پس از استخدام در آکادمی اجرای قانون آیووا استعفا داد. دانول ، استیو مولان ، دموکرات ، معلم بازنشسته 82 ساله که عضو شورای شهر نیوتن است را شکست داد.

وزیر خارجه آیووا هنوز این رای گیری را تایید نکرده است.

این پیروزی توجه ران مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان را به خود جلب کرد که روز سه شنبه در توییتی نوشت که دموکرات ها 46 سال مقر این کشور بوده اند.

پت گراسلی ، رئیس مجلس نمایندگان در بیانیه ای که به ثبت رسیده است ، گفت: “این تأیید بیشتری است که آیووانس سیاست های لیبرال را که از دی سی و بر حزب دموکرات در آیووا تأثیر می گذارد ، به شدت رد می کند.”

دانول بلافاصله به ایمیل فاکس نیوز پاسخ نداد.

گزارش برنامه های کاربردی LISKA NEWS

رئیس جمهور سابق ترامپ آیووا را در سال 2020 با 53.2 درصد آرا حمل کرد. رئیس جمهور بایدن 45 درصد آرا را به دست آورد.

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد

دیدگاهتان را بنویسید