دسرهای سریع وگان برای والدین پرمشغله

وگان ها هر روز با انتخاب های سخت غذایی مواجه می شوند. خیلی وقت ها به نظر می رسد که مردم همه چیز را بدیهی می دانند. چیزی که برای شما بی‌معنا است، می‌تواند برای وگان‌ها یک مانع سخت باشد. با توجه به اینکه خواربارفروشان بزرگ شروع به شناخت رشد روزافزون بازار گیاهخواران کرده اند، همه چیز آسان تر می شود، اما هنوز هم موانعی منحصر به فرد برای وگان ها وجود دارد.

یکی از بزرگترین این است “دسرهای سریع و آسان.” برای تهیه یک دسر سریع، افراد غیر وگان انتخاب های بسیار متنوعی دارند. کوکی ها، کیک ها و پای ها همگی به راحتی در دسترس مردم برای خرید هستند. هرکسی که حوصله دارد می‌تواند حتی چند دقیقه قبل از مهمانی به یک فروشگاه محلی بدود و با دسر سریع برگردد. وگان ها تجمل مشابهی ندارند زیرا بیشتر این اقلام حاوی موادی مانند کره، تخم مرغ، خامه و غیره است.

وگان ها در مورد دسرها باید خلاقیت بیشتری داشته باشند. من فکر می کنم دو چیز به این موضوع کمک می کند و می تواند زندگی شما را کمی آسان تر کند:

میوه و انواع توت ها: البته میوه ها و انواع توت ها گیاهی هستند و به راحتی با قیمت های خوب در دسترس هستند. اگر همیشه انتخاب خوبی در دسترس دارید، می توانید دسرهای خود را با آنها پر کنید. دوست من یک کیک گیاهی عالی می‌خرد و روی آن میوه تازه می‌افزاید. این یک خوراکی سریع و خوشمزه است که حتی گوشتخواران زندگی شما را نیز آرام می کند. برای سورپرایز تر، میوه ها و انواع توت ها را در کمی شکر و یک الکل مقطر دلخواه خیس کنید. Grand Marnier یکی از انتخاب های مورد علاقه من است. فقط میوه ها را با شکر و لیکور بریزید و بگذارید نیم ساعت بماند. یام

Nutri Whip: Nutri Whip گیاهخوار است! می دانم که باورش سخت است، اما بیشتر بر پایه روغن است، بدون کرم واقعی. نمی دونم غذای سالمی هست یا نه ولی گیاهی هست. همه دوست دارند هرازگاهی خود را درمان کنند، بنابراین چه راهی بهتر از افزودن مقداری «خامه فرم گرفته» به دسرهایشان. تنها چیزی که از دست می دهد کرم واقعی است. Nutriwhip دارای گواهی وگان نیست – و من مطمئن نیستم که چرا، اما یک تماس تلفنی ساده با دفتر مرکزی آنها تأیید کرد که واقعاً گیاهخوار است، پس لذت ببرید! آن را با میوه های خیس شده خود برای یک غذای واقعی جفت کنید.

وگان ها قطعا باید خلاق تر باشند، اما راه حل های سریع و آسانی وجود دارد. امیدوارم نکات بالا به شما کمک کند تا دسرهایتان را به سطح بعدی برسانید.