دستور العمل کاری کم چرب با استفاده از مکعب های کاری Oxo

آیا به دنبال یک دستور کاری کاری کم چرب با استفاده از مکعب های کاری Oxo هستید؟ اگر چنین است، پس کمک در دسترس است. من تا حدودی در مورد وعده های غذایی ساده کم چرب با استفاده از مکعب های Oxo متخصص شده ام، با استفاده از مکعب های کاری، مرغ و گوشت گاو می توانید وعده های غذایی ساده و سالم را در چند دقیقه درست کنید.

نکته مهم در مورد استفاده از مکعب های Oxo برای افزودن کمی ادویه و طعم اضافی به وعده های غذایی خود، این است که آنها بسیار مقرون به صرفه هستند و استفاده از آنها بسیار آسان است. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که وعده‌های غذایی کم‌چرب باید کسل‌کننده باشند یا زمان زیادی برای تهیه آن‌ها نیاز است، اما این به سادگی درست نیست. غذای آسانی که در زیر به شما نشان خواهم داد، نه تنها بسیار سریع درست می شود، کم چرب است، بلکه به من کمک کرده تا تنها در چند ماه 20 پوند وزن کم کنم. اگر به دنبال غذاهایی هستید که می توانند به کاهش وزن سریع کمک کنند، این یکی از آنهاست.

موادی که برای تهیه این دستور کاری ساده و کم چرب با استفاده از مکعب های کاری Oxo نیاز دارید.

3-4 سینه مرغ

روغن زیتون یا اسپری کم چرب برای سرخ کردن

1 عدد پیاز خرد شده

250 میلی لیتر ماست طبیعی

2-3 مکعب کاری Oxo بسته به اینکه کاری خود را چقدر تند دوست دارید.

طرز تهیه این کاری مرغ سالم.

مرغ و پیاز را با کمی روغن زیتون یا اسپری کم چرب سرخ کنید تا طلایی و نرم شوند. در حالی که سس کاری مرغ را درست می کنید، روی حرارت خیلی کم بگذارید. 2 تا 3 مکعب Oxo Curry را بسته به میزان داغی که دوست دارید، با 250 میلی لیتر ماست طبیعی مخلوط کنید.

وقتی مرغ و پیاز کاملاً پخته شد و آب آن باقی نماند، می توانید به سادگی سس کاری ماست را به مرغ اضافه کنید، هم بزنید و بلافاصله سرو کنید. من متوجه شدم اگر سس کاری ماست را روی حرارت بگذارید، ضخامت آن از بین می رود و بسیار آبکی می شود.

شما همچنین می توانید سیب زمینی شیرین را نیز به این دستور غذا اضافه کنید، و همچنین برای کاهش وزن بسیار سالم و عالی هستند. 1 تا 2 سیب زمینی شیرین بزرگ را می توان پوست گرفته، به مکعب های کوچک برش داد و سپس به مدت 10 تا 15 دقیقه بجوشانید تا نرم شوند. سپس به سادگی آنها را در انتها به مخلوط اضافه کنید تا سلامتی فوق العاده ای داشته باشید.

همانطور که می بینید، این دستور کاری کاری کم چرب با استفاده از مکعب های کاری Oxo بسیار آسان است، بسیار کم چرب است و برای کل خانواده عالی است. من این دستور کاری مرغ خامه‌ای را روی برنج برای فرزندانم سرو می‌کنم و آن‌ها هم آن را دوست دارند و نمی‌دانند چقدر برای سلامتی آنها مفید است.