دستور العمل های کاهش وزن خوشمزه در بازار مرکزی

من به طور معمول از تغذیه کل کودک حمایت می کنم. فرزندان ما اغلب از دستورات ما پیروی می کنند، نه از حرف های ما. بنابراین، به عنوان بخشی از کل ترکیب کودکمان، من گاهی اوقات دستور العمل هایی را برای والدین سالم سرو می کنم. تغذیه، ورزش، خواب و آمادگی جسمانی مواد خوبی برای حمایت از ظرفیت ذهنی همه هستند. با شروع سال جدید، می دانم که بسیاری از والدین متعهد به تناسب اندام و کاهش وزن سالم هستند.

امسال Weight Watchers را بصورت آنلاین شروع کردم. در دو هفته گذشته دو بار وارد سیستم شدم. این یک تفسیر بر برنامه یا تعهد من نیست. من در طول دوره ثبت نام رایگان برای معامله آنلاین سه ماهه پیوستم. با توجه به اینکه Weight Watchers این معامله را ارائه می دهد، آنها نه تنها یک برنامه کاهش وزن عالی دارند، بلکه تقسیم بندی بازار خوبی دارند. من در گروهی هستم که می‌خواهم دستور العمل‌های لاغری خوشمزه را با موادی که در بازار مرکزی محلی یافت می‌شوند، دریافت کنم. من می خواهم گهگاه یادآوری کنم که نصف وزن بدنم را آب بنوشم و به طور منظم ورزش کنم تا زمانی که به عادت تبدیل شود. بعلاوه، من باید اسرار سیستم امتیازدهی را کشف کنم.

به عبارت ساده، اسرار دستور العمل آنها شامل صادق بودن به خودتان – و خوردن در حد اعتدال است. آنها دستور العمل ها و ترکیبات غذایی را برای مردم عادی درست می کنند. برنج قهوه ای همان ارزش برنج سفید را دارد. بنابراین، می‌توانید از هر چیزی که در آشپزخانه، انبار، کمد یا کمد دارید استفاده کنید یا به‌طور معمول از فروشگاه‌های مواد غذایی مانند بازار مرکزی خرید کنید. وقتی در آشپزخانه با رزی: دستور العمل های مورد علاقه اپرا را دنبال کردم، مجبور شدم اقلامی را بخرم که در دستور العمل های معمولی من رایج نبود. اینها برای سرویل تازه، فلفل سفید، موسیر یا شری خشک نمی خواهند. به راحتی می توان این غذاها را در بازار مرکزی پیدا کرد. اما، بیشتر مردم با آنها آشپزی نمی‌کنند، حتی ما غذاهایی که هوس میوه‌ها و سبزیجات تازه، غلات کامل، و عاشق یک دستور غذای خوشمزه هستیم.

این برنامه دستور العمل های کاهش وزن خوشمزه را ارائه می دهد. با این حال، بیایید واقعی باشیم. آنها هنوز هم دستور العمل های کاهش وزن هستند. وقتی کسی عادت دارد که با استفاده از نیمی از یک چوب و یک چوب کامل کره، کوکی‌های شکلاتی درست کند، قرار دادن دو قاشق غذاخوری کره می‌تواند این احساس را در دستگاه گوارش ایجاد کند که چیزی از دست رفته است. بنابراین، در بازار مرکزی، آرد گندم کامل یا آرد املایی که به دستور غذا اضافه می‌شود، کوکی‌ها را دلچسب‌تر و سالم‌تر می‌کند.

سوپ مرغ South-of-the-Border’s Weight Watcher (با نام مستعار سوپ ترتیلا مرغ) را نیز می توانید در بازار مرکزی چاشنی کنید. نصف فنجان سالسا چیپوتل را با یک فنجان سالسا معمولی جایگزین کنید. به علاوه، به جای کنسرو گوجه‌فرنگی‌های خرد شده در دستور پخت سوپ، از یک گوجه‌فرنگی تازه از بخش محصولات بازار مرکزی استفاده کنید. وای با کمک بازار مرکزی، دستور العمل های کاهش وزن خوشمزه به دستور العمل های لاغری خوشمزه تبدیل شده است.

اکنون، ممکن است بپرسید – شیفتگی من به بازار مرکزی چیست؟ خوب، من همه جا به دنبال انگیزه هستم. من درک می کنم که هر چه چیزی لذت بخش تر باشد. احتمال اینکه ادامه دهید بیشتر است وقتی به بازار مرکزی می روید، با محصولات تازه و فروشگاهی پر از محصولات معمولی و در عین حال تند استقبال می کنید. این بیشتر از یک سفر خرید است. این یک تجربه است. آشپزی بسیار حسی است. بوها و طعم های خوب خاطره و آرامش را برای شما و فرزندانتان ایجاد می کند.

دستور العمل های خوشمزه کاهش وزن می تواند به فرزندان شما کمک کند تا عادات غذایی سالمی را ایجاد کنند که برای آنها ماندگار باشد. من می خواهم به شما کمک کنم از آشپزی و تغذیه سالم لذت ببرید تا بتوانید الگوی پایدار باشید. موادی را آزمایش کنید که دستور العمل های کاهش وزن شما را چاشنی می کند و آنها را برای خانواده شما خوشمزه می کند. وقتی به خواربارفروشی می روید، غذاهایی را انتخاب کنید که جوانه های چشایی شما از آن لذت می برند و عادات غذایی سالم را حفظ خواهید کرد.