دستور العمل های صبحانه سریع اما سالم

صبحانه مهم ترین وعده غذایی روز است. از دست دادن صبحانه نه تنها باعث افزایش سطح استرس می شود، بلکه باعث سوختن اسیدهای معده در معده و پوشش مری می شود و باعث ایجاد وحشت از وحشت، بوی بد دهان می شود.

صبحانه به این دلیل نامیده می شود که در لغت به معنای افطار روزه ای است که برای خوابیدن حداقل شش تا هشت ساعت در هر شب به بدن تحمیل شده است. این بدان معناست که بیشتر، اگر نگوییم همه، غذایی که در طول شام یا شام خورده می شود، کاملاً هضم شده است و چیزی برای بدن باقی نمانده است که به آن وابسته باشد. این باعث کاهش سطح قند خون می شود و باعث می شود مغز احساس گیجی یا حداقل سرگیجه کند.

در اینجا ایده هایی برای صبحانه وجود دارد که سریع و سالم هستند و شما را در کوتاه ترین زمان در صدر جهان قرار می دهند.

نه به غلات؟ این مشکلی نیست زیرا می توانید پروتئین های لبنی و شیر خود را از طریق این دستور العمل ساده اما خوشمزه دریافت کنید. شب قبل مقداری مرغ آب پز را مکعبی خرد کرده و کنار بگذارید. مقداری پیاز و سیر را نیز خرد کنید. خودشه. صبح روز بعد سه ماده را با هم مخلوط کرده و با کره ملایم تفت دهید تا پیاز و سیر پخته شود. در صورت تمایل کمی نمک به آن اضافه کنید، اما رنده کردن پنیر روی مخلوط باعث می شود که به اندازه کافی شور شود. سپس یک قاشق غذاخوری آرد را به مخلوط اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. کمی فلفل و مقداری سس Worcestershire اضافه کنید، دوباره مخلوط کنید. در آخر، در یک قوطی یا بسته کرم همه منظوره یا در صورت تمایل خامه سبک بریزید. وقتی مخلوط غلیظ شد، کنار بگذارید تا خنک شود. مقداری نان بردارید و آنها را به آرامی برشته کنید. پس از اتمام، به سادگی مخلوط را با قاشق روی نان بریزید. این یک صبحانه مقوی و سالم است که مطمئناً شما را تا ناهار می‌برد، اما اگر زیاد بخورید، تا آخر ناهار ماندگار خواهد بود.

مقداری تخم مرغ چطور؟ به سادگی سه یا چهار تخم مرغ را با مقداری نمک و فلفل زده و پنیر را روی آن رنده کنید، مقدار آن به عهده خودتان است. سپس مقداری از ژامبون باقی مانده از روز دیگر، مقداری فلفل سبز، یک گوجه فرنگی، پیاز و سیر را بگیرید. قطعات را برش دهید و کنار بگذارید. در یک تابه کوچک، مقداری روغن نباتی یا کره را گرم کنید، هرکدام که دوست دارید، و زمانی که به اندازه کافی داغ شد، مخلوط تخم مرغ را بریزید. حدود یک دقیقه می گذاریم تا بپزد و سپس بقیه مواد را با دقت در وسط تخم مرغ های در حال پخت قرار می دهیم. وقتی کناره های تخم مرغ ها به راحتی بلند شدند، یک طرف را با احتیاط روی مخلوط ژامبون بریزید و سپس طرف دیگر را تا کنید تا املت درست شود. موی بین! املت اسپانیایی در کمتر از 8 دقیقه!

ایده های زیادی برای صبحانه وجود دارد که امروزه به سختی در خانه ها به دلیل بهانه نداشتن وقت استفاده می شود. در واقع، زمان زیادی برای انجام کاری باقی مانده است، زیرا فقط کمی برنامه ریزی و خواندن آن کتاب دستور پخت قدیمی متعلق به مادر و مادربزرگتان است.

رژیم لاغری سریع