دستور العمل شماره 1 سوپ کاتر چربی برای کاهش وزن

سوپ های کاتر چربی به دلیل طعم، وسوسه و فوایدشان در حال محبوب شدن هستند. من به سختی بیرون غذا می خورم، زیرا دوست دارم بدانم چه مواد مغذی را در بدنم می گذارم. من عاشق آشپزی برای خانواده و دوستانم هستم. این من را به یاد نقل قول مایا آنجلو می اندازد — من فقط کسی هستم که آشپزی را دوست دارد و اشتراک غذا برای او نوعی بیان است.

وقتی آشپزی را شروع می کنید سرشار از عشق، دلسوز و دلسوز باشید. قرار است برای خانواده‌تان که بیشتر از همه دوستشان دارید، غذا درست کنید. همسر شما عشق شما و فرزندان زندگی شما هستند. با در نظر گرفتن این پیوند، کمی خلاق باشید. تلاش خالصانه کمی انجام دهید و مواد را کاملاً با ایمان مخلوط کنید. آن را با کمی لطافت مخلوط کنید، کمی آفتاب بیاورید و عشق خود را فراوان بپاشید. هنگام سرو غذا، فراموش کنید که به چه کسی خدمت می کنید! ممکن است این همسر، فرزند، یکی از اعضای خانواده، همسایه یا یک فرد ناشناس در کلیسا یا یک بی خانمان باشد و در قلب خود باور داشته باشید که در حال خدمت به یک روح هستید، نه به بدن. وقتی فرزندان شما بزرگ شوند، هرگز عشق واقعی شما را فراموش نمی کنند. آنها تمام عشق شما را در صورت نیاز با بهره به شما پس خواهند داد. در حالی که هر روز به فرزندان و همسر خود کمک می کنید، خانه خود را به بهشت ​​تبدیل کنید – بهشت ​​واقعی زندگی. این زندگی بسیار کوتاه و بسیار ارزشمند است. ما فقط یک زندگی داریم – هیچ چیز دیگری.

سوپ کلم، کرفس و پیاز

1 کلم متوسط ​​به قطعات بریده شده

4 عدد استاک کرفس خرد شده

1 عدد پیاز متوسط ​​خلال شده

1 کلم بروکلی کوچک خرد شده

2 قاشق چایخوری دانه زیره

1 قاشق چایخوری فلفل سیاه

1 قاشق چایخوری پودر زردچوبه

1 قاشق چایخوری برگ پونه کوهی

1 قاشق چایخوری پاپریکا

1 قاشق چایخوری آویشن

1 قاشق غذاخوری رب زنجبیل و سیر

سس گوجه فرنگی 3/4 فنجان

2 قاشق چایخوری نشاسته ذرت

نمک برای طعم دهی

8 لیوان آب

1 قاشق غذاخوری قیمه / روغن

6 برگ بو

روغن یا روغن را در یک قابلمه عمیق با دانه های زیره گرم کنید. وقتی دانه های زیره قهوه ای شد، سیر و خمیر زنجبیل را اضافه کنید و چند بار هم بزنید. پاپریکا و پودر زردچوبه را اضافه کنید، هم بزنید و سس گوجه فرنگی را اضافه کنید و بگذارید بیست ثانیه بپزد. تمام سبزیجات را در قابلمه اضافه کنید و به درستی مخلوط کنید. نمک، فلفل سیاه، برگ بو و آب را اضافه کنید و بگذارید بجوشد. آن را با شعله متوسط ​​به مدت 5 دقیقه بپزید. نشاسته ذرت را با یک چهارم فنجان آب مخلوط کرده و به سوپ در حال جوش اضافه کنید. بعد از چند دقیقه شعله را کم کنید و بگذارید 5 دقیقه بجوشد. سعی کنید سبزیجات ترد کمی مصرف کنید. اگر نمی توانید سبزیجات ترد را تحمل کنید، دو دقیقه دیگر بپزید.

اگر سوپ را در زودپز می پزید، دستورالعمل های سازنده را به دقت بخوانید. وقتی سوت زد فقط یک دقیقه بپزید و حرارت را خاموش کنید. قبل از اینکه درب آن را باز کنید بگذارید ده دقیقه بماند و خنک شود. سوپ آماده است. برگ بو را دور بریزید. این سوپ کاتر چربی شماره 1 است. چند بار در روز از یک کاسه بزرگ سوپ داغ لذت ببرید.

نکات ویژه: بهترین چیز در مورد سوپ کاتر چربی این است که می توانید آن را به میزان دلخواه مصرف کنید. این ماده مغذی بالایی دارد و کالری کمی دارد. در عوض هر چه بیشتر مصرف کنید، سیستم شما را بیشتر پاکسازی می کند و به محافظت از شما در برابر بیماری کمک می کند. مادرم اصرار کرد که این سوپ کلم پیاز را بخورم و گفت: این سوپ لاغر اگر هر روز آن را بخوری، تو را لاغر می کند. من در جوانی چاق بودم و خواهرانم لاغر بودند. الان ارشد هستم با سلامت و وزن کامل و دلم برای مامانم تنگ شده!