دستور العمل برونویز کانسوم مرغ

کانسومه با افزودن مخلوطی از گوشت چرخ کرده یا موسلین به همراه Mirepoix، گوجه‌فرنگی و سفیده تخم‌مرغ در آبگوشت یا آبگوشت درست می‌شود. سپس آن را به آرامی به جوش می آورند و با احتیاط در آنجا نگه می دارند تا محصول مورد نظر به دست آید. عمل جوشاندن ناخالصی‌هایی را به سطح مایع می‌آورد که به دلیل وجود اسید از گوجه‌فرنگی‌ها بیشتر بیرون می‌آید. در نهایت، تمام مواد جامد یک قایق در سطح مایع تشکیل می دهند که توسط پروتئین تخم مرغ در کنار هم نگه داشته می شود. معجون به دست آمده مایع شفافی است که یا دارای رنگ کهربایی غنی برای گوشت گاو یا گوساله یا رنگ زرد کم رنگ یا کوسومه مرغی است. سپس با احتیاط از قابلمه بیرون کشیده شده و دوباره از صافی عبور داده می شود تا از خلوص آن اطمینان حاصل شود و سپس در فرآیند طولانی از بین بردن چربی های قابل مشاهده از سطح آن قرار می گیرد. هنگامی که گوشت برای کوسومه آماده می شود، باید تا آنجا که ممکن است چربی را خرد کنید. غضروف‌ها و تاندون‌ها باید شامل ژلاتین باشند که طعم سوپ را افزایش می‌دهد. اگر از گوشت گاو یا گوساله استفاده می شود، گوشت شینیون بسیار ایده آل است زیرا چربی آن بسیار کم، گریستال بسیار زیاد است و برای بسیاری از اهداف دیگر نامطلوب است. گوشت اگر خیلی ریز به شکل موسلین آسیاب شود بهتر است.

کانسوم ها معمولاً به صورت گرم سرو می شوند زیرا تمایل دارند سریعتر از سایر سوپ ها خنک شوند و در هنگام سرد شدن ژل تشکیل می دهند. آنها اغلب با چاشنی هایی سرو می شوند که از نظر پیچیدگی متفاوت هستند، از یک پاشیدن ساده شری یا زرده تخم مرغ گرفته تا سبزیجات خرد شده تا کاستاردهای خوش طعم به نام رویال. کانسوم ها برای تحریک اشتهای غذاخوری، به ویژه در قالب سنتی هفت وعده غذایی، ایده آل هستند، زیرا از نظر طعم بسیار غنی و خوش طعم هستند، اما پس از مصرف نه سیر کننده هستند و نه احساس سنگینی می کنند.

کانسوم ها هم گران هستند و هم درست کردنشان سخت است. مقدار زیادی گوشت می تواند مقدار کمی کانسوما تولید کند. در برخی از دستور العمل ها، به اندازه یک پوند گوشت می تواند در یک وعده 8 اونس مصرف شود. مشکل از فرآیند شفاف سازی نسبتاً پیچیده ای است که در ساخت آن وجود دارد، که اغلب می تواند آشپز بی حوصله، بی دقت یا بی توجه را با شکست مواجه کند.

با وجود، یا شاید به دلیل، این محدودیت ها، کنسومه جایگاه خود را به عنوان یکی از سوپ های بسیار مورد توجه و قدردانی در جهان حفظ کرده است.

موادی که برای برونوز مرغ نیاز دارید: گوشت شفاف: فقط 8 اونس سینه مرغ چرخ شده

4 اونس پیاز زرد خرد شده

2 اونس کرفس ژولین شده

2 اونس هویج خرد شده

4 عدد سفیده تخم مرغ هم زده

4 ق گوجه فرنگی خرد شده

کانسومه:1 پارچه پنیر 12 اینچی برای ساشه گیاهی و یک تکه ریسمان قصابی

6 فنجان آب مرغ سرد

1 شاخه جعفری با ساقه برداشته شده خرد شده

2 srpigs آویشن با ساقه حذف شده خرد شده

1 عدد میخک کامل

1 برگ بو

نمک و فلفل سیاه به میزان لازم یا به میزان دلخواه

ابتدا سفیده تخم مرغ خود را با همزن بزنید و گوشت شفاف خود را با مخلوط سفیده تخم مرغ کف دار مخلوط کنید. سپس میروپویکس خود را که از پیاز، کرفس و هویج، گوجه فرنگی و کیسه سبزی تشکیل شده است، اضافه کنید. برای تهیه کیسه سبزی، پارچه پنیر را صاف روی میز بگذارید و جعفری، آویشن، میخک و برگ بو را اضافه کنید. سپس آن را با یک سر نخ و سر دیگر آن را به دسته ای که در کنار قابلمه استوک دارید، ببندید. اگر آن را خوب انجام ندهید با قایق شناور می شود.

ثانیاً آب سرد را به قابلمه اضافه کرده و گوشت شفاف خود را اضافه می‌کنید و آن را هم می‌زنید و فقط چند بار هم می‌زنید تا به دمای مطلوب 140 درجه فارنهایت برسد و سپس متوقف می‌شوید. بعد از این مرحله دیگر به هم زدن نیازی نیست! سپس متوجه خواهید شد که گوشت شفاف شروع به تشکیل چیزی کرده است که به آن رافت می گویند. برای ایجاد و باز کردن با استفاده از قاشق، یک سوراخ کوچک در قایق ایجاد می کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا دیگر ذره ای به سوپ بریزد. سپس قابلمه را از روی شعله کامل بردارید. دیگ را نیمه روشن یا نیمه خاموش روی اجاق گاز می گذارید. می‌خواهید دمای سوپ حدود 140 درجه فارنهایت و روی حرارت متوسط ​​تا کم باشد. سوپ شروع به فیلتر کردن خود از طریق قایق گوشت شفاف می کند. شما می خواهید نمک و فلفل را بچشید و به بالای قایق اضافه کنید و آن را از بین ببرید و کدر شما را کدر نکند.

وقتی آماده سرو شدید، کمی سارو و کرفس بردارید و آنها را ژولین کنید، پس از ژولین شدن آنها را به صورت برونوز برش داده و به ظرف سرو اضافه کنید. سپس محتویات کنسومه را با احتیاط از یک پارچه پنیر صاف کنید و سپس 5 تا 10 دقیقه دیگر گرم کنید تا مطمئن شوید که در صورت تمایل بسیار داغ است و ناخالصی های اضافی از آن خارج می شود. سپس یک بار دیگر از پارچه پنیر صاف کنید. دمنوش شما باید بسیار شفاف، روشن و به رنگ کهربایی باشد. به ظرف های سرو اضافه کنید و سرو کنید. این یک دستور خوشمزه است و من بارها آن را درست کردم. ارزش تلاش را دارد.

http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Consomm%C3%A9&oldid=209082405

رژیم لاغری سریع