دستورالعمل هایی برای کاهش وزن در صورت خود با 7 مرحله اثبات شده برای سال 2018

چگونه چربی صورت را از بین ببریم؟ این یک پرسش معمولی است که افراد در جستجوی بهترین پاسخ از دیگران در محیط خود و حتی در اینترنت می پرسند.

به عنوان حقیقت بدیهی، مواجهه حیاتی ترین و قابل توجه ترین تکه بدن انسان است، زیرا زمانی که ما در مورد ظاهر فیزیکی خود صحبت می کنیم، اولین بار توسط جهان مشاهده می شود.

“چهره شما هویت شماست. آن را زیبا کنید”

تعداد زیادی از ما با در نظر گرفتن هدف نهایی جذاب بودن از طریق جراحی های دردناک یا تجربه روش های غیرقابل قبول، تلاش می کنیم تا چهره خود را تحت تأثیر قرار دهیم تا به طور فزاینده ای لاغر به نظر برسد. این تکنیک‌ها محصول نهایی چهره‌ای تغییر شکل‌یافته‌تر و یک احساس ناامیدی ثابت را به ارمغان می‌آورند که بزرگترین بدبختی برای یک انسان است.

راهبردهای مختلفی برای پاسخ به این سوال وجود دارد: چگونه چربی صورت را از بین ببریم؟ هیچ دلیل قانع کننده ای برای تجربه جراحی های طاقت فرسا وجود ندارد. در مقابل، با پیروی از استراتژی های ساده و منظمی که در زیر توضیح داده شده است، می توانید چربی گونه را از دست بدهید.

ما 7 مرحله اثبات شده برای از بین بردن سریع چربی صورت را جمع آوری کرده ایم تا به شما کمک کنیم تا با این هدف که بتوانید چهره خود را لاغر و دوست داشتنی به نظر برسانید.

1. مصرف آب خود را بررسی کنید

مصرف آب با وجود از دست دادن وزن عمومی بدن، تأثیری اساسی در کاهش مقابله با چربی دارد. نوشیدن آب کافی باعث می شود بدن انسان پویا باشد و مواد زائد را از طریق ادرار کردن از بدن خارج کند.

چقدر آب باید در روز داشته باشید؟

یک فرد معمولی نباید کمتر از 8 لیوان آب در روز بنوشد، این کار بدن ما را سالم نگه می‌دارد و پوست را درخشان‌تر می‌کند، که برای جذاب به نظر رسیدن صورت ما ضروری است.

در صورتی که از یک برنامه غذایی روتین از طرف هر متخصص تغذیه پیروی می کنید، نباید کمتر از 10 تا 15 لیوان آب در روز بنوشید. از روند کاهش وزن به ویژه از رویارویی پشتیبانی می کند.

2. خود را برای احتباس آب بررسی کنید

یکی از روش‌های موفق برای کاهش چربی‌ها، کاهش عناصر رژیم غذایی است که باعث می‌شود بدن آبی که می‌نوشید را ذخیره کند. این نوع چیزهای قابل خوردن شامل الکل، نمک، شکر و غیره است.

دلایل احتباس آب در صورت

این چیزها قاعدتاً ناامن نیستند، بلکه پذیرش افراطی دائماً مخاطره‌آمیز است و در صورتی که میزان بیشتری از این نوع رزق و روزی را رعایت کنید، بدن شما به خوبی برای ذخیره آب کار می‌کند و وزن آب بدن شما را افزایش می‌دهد. این کار باعث می شود که صورت چرب داشته باشید. در صورتی که در آن مرحله صورت چاق و چاقی دارید، سعی کنید عوامل همراه را از رژیم غذایی روزانه خود پاک کنید و نتایج غیر قابل انکاری را مشاهده خواهید کرد.

آ. الکل

ب قند

ج نمک

علاوه بر این، سه مورد ذکر شده در بالا باعث می شود بدن شما آب بیشتری را در آن ذخیره کند.

3. مقداری وزن کم کنید

دلیل اصلی داشتن صورت پژمرده یا چاق داشتن اضافه وزن نسبت به وزن مورد نیاز برای یک مرد در سن، قد یا بدن شماست. اگر در آن زمان چاق هستید، بدون اینکه دیگر بیکار بنشینید، با پزشک مشورت کنید.

جدول کالری

جدول کالری برای هر ترکیب بدن، قد و سن از کارشناسان قانونگذاری در هر کشور قابل دسترسی است یا می توانید آن را از متخصص خود دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که به مقدار کالری که در برنامه منظم مصرف می کنید نگاه کنید، در نتیجه بدن شما را قادر می سازد تا چربی رو به رو و علاوه بر آن عضله را در مقابل چربی کاهش دهد.

غذای جامد

غذای جامد را به طرح شام روزانه خود اضافه کنید، این به شما امکان می دهد تا به طور معمول چربی های صورت را کاهش دهید. صرف نظر از اینکه آنقدر اضافه وزن ندارید و نیاز به دفع چربی های صورت دارید، باید مواد مغذی جامد همراه را در مصرف کربوهیدرات های روزانه خود بگنجانید.

آ. سبزیجات برگ سبز

ب مرغ آب پز یا کبابی

ج تخم مرغ

د پنیر

ه. بیف گریل شده

f. 1 لیوان شیر در روز

g. میوه هایی که دوست دارید

ساعت مقداری آب

هشدار:

به یاد داشته باشید که باید این مواد غذایی را در حدی مصرف کنید که جدول کالری با توجه به وزن، قد و سن شما کمک کند. اگر مقدار غیر ضروری از این رزق و روزی سالم مصرف کنید، کمکی به خوش اندام شدن شما نمی کند، بلکه شما را چاق تر می کند.

چقدر برای کاهش وزن لازم است؟

همه به مدت زمانی که باید وزن خود را کاهش دهند علاقه مند هستند، به همین دلیل است که افراد از ما می پرسند که تا چه حد برای رسیدن به تناسب اندام بیشتر نیاز است؟ با در نظر گرفتن همه موارد، این کاملاً به میزان وزنی که باید کاهش دهید و اینکه چقدر بعد از جهت کاهش وزن توسط پزشک خود مصرف می کنید بستگی دارد.

کاهش وزن جامد توسط پزشکان در روش کاهش وزن در صورت عدم کاهش وزن 1 تا 2 پوند در هفته و در صورت عدم نیاز به کاهش وزن عالی و رسیدن به وزن مطلوب بدن، توسط پزشکان توضیح داده می شود. ممکن است 2 تا 4 ماه طول بکشد اگر شما بزرگ هستید، ممکن است 6 تا 10 ماه طول بکشد.

منابع را برای سلامتی خود قرار دهید

شما باید هزینه هر موفقیت را بپردازید! همچنین، این مسئله اساسی در مورد هر یک از ما است که ترجیح می دهیم شانس خود را سهیم نکنیم، انرژی هایمان که باعث ایجاد بدنی مناسب، سالم و لاغر می شود. سعی کنید از روش های جایگزین با هدف نهایی خاص برای دفع چربی صورت یا نسبت عضله به چربی خود استفاده نکنید زیرا باعث فشار و ضعف می شود. به دنبال جدول کالری باشید و با پذیرش تغذیه خود کنار بیایید و فعالیت های قوی انجام دهید، به شما کمک می کند تا خوش اندام شوید و علاوه بر آن پویا باشید.

4. توسط پزشک معاینه شوید

داشتن صورت گرد می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و ایده آل ترین روش برای از بین بردن آن، مشاوره با یک متخصص است. علاوه بر این، چند دارو دلیل اصلی پف صورت هستند، در صورتی که شما در حال صحبت با داروهایی مانند مولتی ویتامین یا داروهای دیگر هستید. به سرعت به متخصص خود مراجعه کنید تا هر گونه راه حل افزایش وزن را تا پایان زمان از زندگی خود خارج کنید. توضیح دیگر در مورد چربی صورت این است

آ. ضعف

ب عدم تعادل هورمونی

ج تورم در قسمت تحتانی شکم / قسمت دیگر بدن شما

د داشتن هر گونه زخم در هر قسمت از بدن شما

در واقع! این مشکلات کوچکتر باعث افزایش چربی صورت می شود. در صورتی که نیاز به کاهش چربی با حفظ بدنی سفت داشته باشید، توصیه پزشک خود را نیز بخواهید، این به شما کمک می کند تا از کاهش وزن و رضایت شخصی خود حمایت کنید.

5. تمرینات موثر

یکی از بهترین روش‌ها برای کاهش چربی‌ها، انجام فعالیت‌های قوی صورت و یوگا است. فعالیت های صورت به ما کمک می کند تا چربی های صورت را از بین ببریم و همچنین پوست صورت را به طور قابل توجهی جوان تر و درخشان تر نشان دهیم.

چگونه مانند بازیگران زن هالیوود چربی صورت را کاهش دهیم؟

ممکن است بازیگران زن دوست داشتنی هالیوود با خط فک و پوست صورت عالی را دیده باشید. باور کن! به همین ترتیب انسان و هیچ خدمتگزار بهشتی در مقایسه با ما زندگی غیرمنتظره ای ندارد، دلیل لاغر و گرم بودن چهره آنها این است که فعالیت های صورت و یوگا موفقی انجام می دهند.

ما بخشی از تمرینات قوی صورت را برای شما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید چربی گونه را با دنبال کردن روال فعالیت در خانه از بین ببرید.

آ. لب های خود را به سمت بالا بکشید

بهترین تمرین برای کاهش چربی‌ها این است که لب‌هایتان را به سمت بالا بکشید، مثل اینکه روی یک اردک برای مقابله با آن تأثیر بگذارید. این فعالیت نیز توسط متخصصان یوگا در سراسر جهان به عنوان یوگای صورت در نظر گرفته می شود. این فعالیت بسیار قدرتمند است که بر روی فرض کلی تمرین شود، زیرا به شما کمک می کند تا صورت خود را بلند کرده و با برجسته تر کردن استخوان گونه و خط فک صورت خود را جوان تر کنید.

سرمایه گذاری برای این فعالیت به شرح زیر است

1. بنشینید یا بایستید و سر خود را در وضعیت عادی قرار دهید

2. لب های خود را به سمت بالا بلند کنید

3. خط فک پایین را فشار دهید

4. مطمئن شوید که به اندازه کافی کشش در چانه و خط فک خود احساس می کنید

5. اینجا را برای 10 ثانیه نگه دارید

6. 10 بار تکرار کنید

ب چانه خود را بلند کنید

فعالیت‌های صورت شامل لیفت دکمه‌ای، روش‌های شگفت‌انگیزی برای از بین بردن چربی‌های صورت هستند. این شما را تشویق می‌کند تا چربی‌های مقابل را از دست بدهید و همچنین باعث می‌شود که در ناحیه گردنتان هم تناسب بیشتری پیدا کنید. هر ماهیچه صورت شما را باز می کند، اما از ماهیچه های دیگر صورت غیر از لب ها استفاده نکنید.

اقداماتی که برای انجام لیفت فک انجام می شود برای از بین بردن چربی گونه ها به شرح زیر است

1. چه در حالت نشسته و چه ایستاده، موقعیتی را به دست آورید

2. سر خود را به سمت بالا خم کنید

3. چشمان خود را به سمت سقف ثابت کنید

4. برای 10 ثانیه نگه دارید

5. 10 بار تکرار کنید

ج تاثیر ماهی برای مقابله

تمرین صورت ماهی تا حدی ساده است که باید در هر مکان و هر زمان ممکن باشد. به همین ترتیب به آن تمرین مقابله با ماهی پوزخند نیز می گویند. تفاوتی ندارد که شما در حال تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی یا با وجود انجام وظایف خانوادگی هستید. شما به سادگی می توانید این فعالیت را انجام دهید. مقابله با ماهی ورزش، اقدامات قابل توجهی را برای از دست دادن چربی های مقابله ای تشویق می کند و در کنار آن عضلات گونه را کشیده تر می کند.

اقداماتی برای انجام تمرینات زاویه ای برای از دست دادن چربی های مقابل به شرح زیر است

1. موقعیت های ایستاده یا نشسته را با سر صاف به دست آورید

2. گونه ها و لب های خود را به داخل بمکید

3. برای 10 ثانیه نگه دارید

4. آن را برای 10 بار تکرار کنید

د هوا را باد کن

یکی دیگر از تمرینات قدرتی صورت، دمیدن تمرین هوا برای از بین بردن چربی گونه است. این فعالیت به قدری قدرتمند است که باعث می شود قسمت اعظم ماهیچه های صورت و گردن ما کار کند و کشیده شود. چربی صورت و علاوه بر این دکمه دوگانه را دفع می کند. این روی گونه‌ها، دکمه‌های دوگانه و گردن ما تأثیر می‌گذارد و به دلیل انجام این فعالیت صورت و گردن ما نیز به خوبی حالت‌پذیر می‌شود!

برای از دست دادن چربی های مقابله ای، اقدام به انجام تمرین Blow the Air کنید

1. با پشت صاف به حالت نشسته بنشینید

2. تا جایی که می توانید سر خود را به سمت پشت خم کنید

3. مطمئن شوید که می توانید سقف را ببینید

4. در حالی که لب های خود را می کشید هوا را از دهان خارج کنید

5. برای 5 ثانیه نگه دارید

6. 10 بار تکرار کنید

ه. رهاسازی فک

گونه های بلند و خط فک سکسی فانتزی هر فرد در این دنیا به خصوص برای زنان بیرون است! پس برای چی محکم نشستی؟ این فعالیت رهاسازی فک در میان بهترین یوگای صورت برجسته است که چهره شما را داغتر از همیشه نشان می دهد!

چگونه با چربی از دست بدهیم؟ با این تمرین عالی به درخواست خود پاسخ دهید و روی صورت خود تأثیر بگذارید تا لاغر و دوست داشتنی به نظر برسد. این فعالیت ما را تشویق می‌کند تا گونه‌هایمان را بلند کنیم و خط فک خوبی بسازیم. به همین ترتیب فک دوگانه را کاهش می دهد تا عضلات اطراف لب ها و گونه های ما را گسترش دهد.

انجام فعالیت‌های رهاسازی فک با هدف نهایی خاص برای کاهش مقابله با چربی

1. یک موقعیت نشسته یا ایستاده به دست آورید

2. سر خود را صاف نگه دارید

3. دهان خود را طوری حرکت دهید که آدامس حباب می جوید

4. مطمئن شوید که لب هایتان در حین انجام تمرین بسته هستند

5. اکنون با زمزمه نفس خود را به داخل و خارج کنید

6. دهان خود را باز کنید و زبان خود را با دندان های پایین فشار دهید

7. به مدت 5 ثانیه نگه دارید

8. 10 بار تکرار کنید

6. P خود را بررسی کنید

6. وضعیت بدن خود را بررسی کنید

به طور مداوم سعی کنید به خود توصیه کنید که باید در موقعیت مناسبی قرار بگیرید و هدف نهایی را در نظر داشته باشید تا بدن و چهره ای محکم و جذاب داشته باشید. موضع گیری شما یکی از دلایل اصلی انباشت چربی در بدن و علاوه بر صورت است.

دستور کار برای تقویت موضع خود برای از دست دادن چربی در مقابل

1. به خود یادآوری کنید که همیشه صاف بنشینید

2. سر خود را صاف نگه دارید و در هیچ جهتی مانند راست، چپ یا پایین تراز نباشید

3. هنگام صحبت با مردم مستقیماً به چشم ها نگاه کنید

4. هنگام استفاده از رایانه یا لپ تاپ، سر و ستون فقرات خود را صاف نگه دارید

5. همیشه شانه های خود را در پشت نگه دارید

6. سعی کنید همیشه صاف راه بروید

7. اغلب لبخند بزنید

پوزخند بهترین ورزش برای کاهش چربی است. این فعالیت مزایای بسیار زیادی دارد، به عنوان مثال باعث می‌شود ما چربی‌های مقابله‌ای را کاهش دهیم و علاوه بر آن ما را تشویق می‌کند تا از هر کسی که ملاقات می‌کنیم استقبال کنیم. پوزخند منبع عظیم یک فرد است. به این ترتیب لبخند بزنید تا همراهان جدیدی بسازید و در این بین چهره خود را جذاب کنید. پوزخند ما را تشویق می کند تا ماهیچه های گونه، دکمه و گردن خود را به طور معمول گسترش دهیم.

تصمیم:

چگونه چربی صورت را از بین ببریم؟ این پرسش با ایده آل ترین استراتژی ها پاسخ داده می شود. هر مسیری که در بالا توضیح داده شد باعث می شود بدون جراحی یا هر روش دشواری چربی های خود را از بین ببریم. پیروی از یک طراحی رژیم غذایی تنظیم شده و روال تمرینی عالی، تاثیرگذارترین دوره هایی است که با آن می توان به سرعت چربی ها را کاهش داد. پس برای چی منتظری؟ ایده آل ترین استراتژی های ثبت شده در بالا را امتحان کنید و چهره خود را تحت تأثیر قرار دهید تا زیباتر به نظر برسد!

آیا اطلاعات را دوست دارید؟ در آن مرحله در رسانه های اجتماعی خبر را منتشر کنید!