دستمزد “RHOBH” اریکا جین در صورت بازگشت می تواند “بسیار” بیشتر باشد: گزارش دهید


اریکا جین ممکن است سال آینده چندین آزمایش انجام دهد.

این ستاره 50 ساله در ابتدای فصل یازدهم “خانه داران واقعی بورلی هیلز” با جدایی پر سر و صدا و رسوایی خود از تام ژیراردی قوی سابق پیشرفت کرد.

نیویورک تایمز به تازگی گزارش داده است که این خواننده “احتمالاً” بیش از 600000 دلار در هر فصل از نمایش واقعی براوو دریافت کرده است ، اما یک منبع به Us Weekly گفت که اگر او به فصل 12 بازگردد ، حقوق وی افزایش می یابد.

حقوق داخلی جین گفت: “فصل آینده بسیار بیشتر خواهد بود.” “او تنها تمرکز این فصل بود”.

BRAVO برای ERIKE JAY SPECIALS قضاوت مبارک و تنظیمات حقوقی منعقد شد

اریکا جین ممکن است در صورت بازگشت ، حقوق بسیار بیشتری برای فصل “خانه داران واقعی بورلی هیلز” درخواست کند.
(عکس Jen Lowery / MEGA / GC Images از طریق Getty Images)

مشکلات حقوقی و مالی جین اغلب در فصل 11 مورد بررسی قرار گرفت و از آنجا که به نظر نمی رسد سرعت آنها کاهش می یابد ، می توانند به فصل 12 نیز سرایت کنند. علاوه بر این ، تصاویری از جلسه آینده نشان داد که جین در مورد مشکلات اخیر خود بحث خواهد کرد.

آتش سوزی اریکا جین از آنجا که او از به اشتراک گذاشتن یک نشریه که آنها را با عیسی مسیح در بین خدمات حقوقی “مقایسه” کرده بود ، بیمار بود.

این منبع گفت که پس از “مطبوعات و پیروی از دستورات سازندگان” ، “شکی نیست” که جین در صورت ماندن در هیئت مدیره ، فصل 12 “حقوق بیشتری” مطالبه می کند.

اریکا جین در حال حاضر بیش از 600،000 دلار در هر فصل درآمد دارد.

اریکا جین در حال حاضر بیش از 600000 دلار در هر فصل درآمد دارد.
(مت وینکلمایر / جایزه فیلم و تلویزیون MTV 2021 / گتی ایماژ برای MTV / ViacomCBS)

این منبع با اشاره به دعاوی مختلف و مسائل حقوقی مطرح شده همزمان با طلاق و روابط تجاری قبلی ، گفت: “رتبه بندی به دلیل داستان و آنچه او افشا کرد در مقیاس بالا بود.”

‘RHOBH’ STAR ERIKA JAYNE GLUM DURING LA LA OUTING مطابق با تکنیک های بعدی بمب شل REUNION

آنها افزودند: “او چه می کند [regarding] تام [Girardi] و محاکمه هنوز به پایان نرسیده است ، بنابراین فقط می توانید تصور کنید که فصل آینده چه چیزی را به همراه خواهد داشت. “

اریکا جین با چندین پرونده قضایی روبرو است و در میانه طلاق از همسرش تام ژیراردی قرار دارد.

اریکا جین با چندین پرونده قضایی روبرو است و در میانه طلاق از همسرش تام ژیراردی قرار دارد.
(عکس پل آرچولتا / گتی ایماژ)

جین ممکن است برای تسویه حسابهای احتمالی خود در آینده به حقوق بیشتری احتیاج داشته باشد ، زیرا او در حال حاضر از وی به دلیل دعوی ورشکستگی ژیراردی برای 25 میلیون دلار شکایت کرده است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تایمز گزارش می دهد که شرکت حقوقی سابق ژیراردی ، Girardi Keese ، هزینه های خواننده ، از جمله 1.5 میلیون دلار ، پرداخت شده به یک آژانس استعدادیابی ، 260.000 دلار هزینه وکالت و 252.000 دلار هنرمند مشهور آرایشگر و مشاور تصویر را بر عهده داشته است.

برای ساختن روی توسعه دهنده ما اینجا را کلیک کنید

این که آیا ستاره به نمایش باز می گردد هنوز در هوا است ، زیرا اخیراً از شبکه خانگی براوو خواسته شد که جین را ضبط کند. او در سال 2015 به نمایشگاه پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید