در مورد قوانین جدید قرنطینه مدارس نیویورک س questionsالی دارید. ما پاسخ ها را داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین مطلع شد که پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض تماس با فردی که تست کووید -19 مثبت داشت ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه در کلاس های درس طراحی شده است و این تغییرات از همان روز به اجرا درآمد. او گفت: “همه ما گیج شده بودیم که کل کلاس درس پست هفته گذشته بسته شد.”

معلوم شد که کودکان پیش دبستانی در معرض معلمی بودند که مثبت بود ، بنابراین کلاس خود و چند نفر دیگر را تعطیل کردند. اکنون صدها دانش آموز در قرنطینه هستند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک مورد موفقیت آمیز و علائم خفیف واکسینه شد. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش باید پس از قرار گرفتن در معرض یک فرد بالغ نقاب دار ، احتمالاً واکسینه شده به مدت نیم ساعت ، قرنطینه شود ، اما نه لزوماً اگر کودک به مدت طولانی در کلاس با دانش آموز مثبت بوده باشد. او گیج است که چرا دانشجوی دبیرستانی دومش که در معرض معلم نبود اما قطعاً در دوران پیش دبستانی در معرض پسرش قرار گرفته بود ، نیازی به قرنطینه شدن نداشت.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها پیروی می کند ، که توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در معرض بزرگسالان مبتلا به کروناویروس قرار دارند و در فاصله کمتر از 6 پا باید قرنطینه شوند ، از جمله اگر از ماسک استفاده می کنند. مقامات گفتند که آنها روشن کردند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا ما نتوانستیم توضیح دهیم؟” او پرسید.

برای این منظور ، س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist وجود دارد و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخ های اداره آموزش و پرورش شهر است.

چه کسی در محیط مدرسه در تماس نزدیک است؟

در محیط داخلی همکلاسی هایی هستند که بیش از 15 دقیقه از ماسک استفاده کردند سه فوت دانش آموز آنهایی که مثبت هستند ، تماسهای نزدیک محسوب می شوند. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در آن وقت صرف می کنند شش پا یک فرد بالغ آنهایی که مثبت هستند نیز تماسهای نزدیک به نظر می رسند ، چه پوشیده و چه در معرض دید.

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسینه شده دانش آموزان و بزرگسالان نیازی به قرنطینه ندارند. بدون علامت واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز در قرنطینه هستند.

آیا در صورت مثبت بودن کودک یا معلم در کلاس فرزندشان ، والدین مطلع می شوند ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان یک اعلان مورد مثبت در دریافت می کنند مدرسه، و کسانی که در تماس نزدیک هستند این را می گویند. اما نه همه شما کلاس اگر آنها تماس نزدیک را در نظر نگیرند ، در مورد یک مورد مثبت در کلاس خود صحبت خواهند کرد.

چه کسی تعیین می کند که کدام کودکان در معرض دید قرار گرفته اند و آیا آنها “در تماس نزدیک” هستند؟ آیا مسئولیت معلم است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای ایجاد ارتباطات نزدیک همکاری می کند.

درختی از تصمیمات در مورد تماس دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها در قرنطینه هستند

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

اگر یک دانش آموز نیاز به تماس نزدیک با فردی مثبت دارد ، آیا خواهر و برادرهای او نیز باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که تصور می شود در تماس نزدیک با یک مورد مثبت هستند باید در خانه بمانند. اگر در مدرسه با یک مورد مثبت مواجه نشده باشند ، خواهران و برادرها مجبور نیستند در خانه بمانند.

وقتی دانش آموزان “تماس نزدیک” داشته باشند و آنها را به مدت 10 روز در قرنطینه به خانه بفرستند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان تمام کلاسها که در خانه هستند از معلم تکلیف دریافت می کنند و می توانند برای “ساعت اداری” درخواست دهند. در مواردی که یک کلاس کامل از کودکان خردسال و واکسینه نشده قرنطینه شوند ، معلم تقریباً تمام کلاس را آموزش می دهد.

چه زمانی می توان مخاطبین بسته را در کلاس درس آزمایش کرد؟

آنها می توانند در روز 5 آزمایش شوند ، اما اگر نتایج منفی باشد ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، آنها می توانند در روز 11 بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان در کلاس های درس خود با هم غذا می خورند. آیا همه همکلاسی ها “ارتباط نزدیک” محسوب می شوند زیرا در هنگام غذا خوردن در معرض دید قرار می گیرند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس درس غذا می خورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند ناهار را در کلاس های خود بخورند و این مورد مثبت است ، کل کلاس درس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر در کافه های شلوغ نمونه ای وجود داشته باشد چه اتفاقی می افتد؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بین بخش های بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد که چه کسی بیش از 10 دقیقه با فردی که آزمایش مثبت داشت فاصله دارد. به رهبران مدارس دستور داده شده است تا دانش آموزان را در گروه های خود قرار دهند تا نظارت بر تماس های نزدیک را آسان تر کنند ، اما ممکن است وقتی یک مورد مثبت در کافه مشاهده شود ، گروه های بزرگتری از دانش آموزان مجبور به قرنطینه شوند.

اگر دانش آموز در یک تست سریع مثبت و در آزمون بعدی منفی باشد ، چه می شود؟ آیا کلاس می تواند از قرنطینه خارج شود؟

وزارت بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا عوامل خطر دیگر مانند نزدیکی یک مورد مثبت تایید شده را تعیین کند. آنها سپس تصمیم می گیرند که قرنطینه را لغو یا لغو کنند.

چرا پیش دبستانی و مهد کودک را امتحان نمی کنید؟ چگونه یک شهر می تواند از انتقال در این کلاس ها بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “با توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن تهدید می کند. اگر یک جوان علامت دار است یا در تماس نزدیک است ، باید همچنان آزمایش شود ، اما ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج ما برای آزمایش نظرسنجی ما قابل اعتماد است. “


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین به اطلاعات ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک مراجعه کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش در شهر نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید