در خیانت اخیر برخی از دارایی ها در میدان دشمن پخش شدساعت: 22:45
تاریخ انتشار: 1301/07/21
کد خبر: 1903126

زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: هدف اصلی دشمن سرنگونی جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سردار حسین زارع کمالی عصر امروز در مراسم ویژه مراسم نکوداشت اسان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در بستان استان یزد، امنیت، اقتدار و آرامش این سرزمین را مرهون خون پاک شهدا و ایثارگران دانست. جانبازان، جهاد و شهادت آزادگان و خانواده ها و دشمنان آنان، تلاش برای برهم زدن این امنیت به طرق مختلف.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: این قیام آخرین قیام نیست، از اول انقلاب تا کنون نمی توان قیام تجزیه طلبان، کشتارها، هشت سال تحمیلی را فراموش کرد. جنگ و خیانت های سال های 1978، 1988 و 1996 و این خیانت اخیر». این هم نتیجه توطئه های دشمن است.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن از بین بردن نظام جمهوری اسلامی ایران و تکه تکه کردن ایران است، تصریح کرد: متأسفانه برخی سرمایه ها در خیانت اخیر بدون شناسایی درست نقشه دشمن در خاک دشمن بازی کرده است. .

زارع کمالی مدعی بصیرت و بصیرت نسبت به حوادث و اتفاقات مختلف است و می گوید: با توجه به جنگ مختلط و معرفتی دشمنان که مغزها و دلها را نشانه گرفته اند، باید گوش به فرمان امام امت در این جنگ نیز باشیم. ، زیرا این یک واقعیت است. موفقیت و موفقیت حاصل می شود و هرگاه از رهبری غافل شویم دچار مشکل می شویم.

انتهای پیام/