در جنگ روایاتی، دشمن هسته اصلی و مرکزی گفتمان نظام را مورد هدف قرار می دهد.ساعت: 22:16
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۹
کد خبر: 1891312

خلجی گفت: دشمن در جنگ روایی هسته و هسته نظام را هدف قرار می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از شرقسپهر خلجی عصر امروز در جلسه توجیهی ویژه مدیران دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: تخریب ساختار یعنی تجهیزات و نهادهای برخاسته از کارکردهای نظام و نظام یکی است. اهداف اصلی دشمن در جنگ رسانه ای.

یکی از اعضای شورای اطلاع رسانی دولت تاکید کرد: همه مدیران و مدیران رسانه ها باید بدانند که امروز جمهوری اسلامی ایران در معرض جنگ مختلط و شناختی جبهه های مقابل قرار دارد و بنیان پایدار آن رسانه ها و نیروهای آگاه هستند.

وی افزود: به دلیل جنگ اراده ها و روایات، تسلط رسانه ای دشمن خطرناک شده و نه تنها نقاط ضعف بلکه نقاط قوت را مورد حمله قرار می دهد.

خلجی تصریح می کند: امروز افکار عمومی کانون دشمن در جنگ رسانه ای است زیرا اگر دشمن بتواند باورهای جامعه و تلقی عمومی را مختل کند در اهداف بعدی خود موفق خواهد بود.

وی به تلاش دشمن برای تهاجم به نظام و ضعیف جلوه دادن دستاوردهای جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: رسانه ها عمدتاً بر توانایی دشمن در حمله به نظام تمرکز کرده اند.

خلجی هجمه دشمنان به رئیس جمهور و دولت را نمونه ای از اقدامات رسانه ای علیه نظام برشمرد و می افزاید: هدف این حملات، نقاط قوت دولت و نظام است.

وی پوشش رسانه ای را یکی از راهکارهای مهم برای شکست توطئه های دشمن برشمرد و گفت: دشمن بر گسترش کفر، بی قانونی و توهم در کشور و دستکاری افکار عمومی با از هم گسیختگی عاطفی و بی اعتمادی در کشور تمرکز کرده است. جامعه برای گسترش
یکی از اعضای شورای اطلاع رسانی دولت، تحلیل فضای رسانه ای و تفسیر دستاوردهای دولت را از اهداف برگزاری این همایش آموزشی در استان دانست و گفت: یکی از مهم ترین توصیه ها جدی گرفتن رسانه هاست. امیدواریم مقام معظم رهبری در دولت سیزدهم تصمیمات خوبی در این منطقه پایتخت اتخاذ کنند.

خلجی سفرهای منطقه ای رئیس جمهور و دولتمردان را فعالیتی مهم، منحصر به فرد و ارزشمند دانست و گفت: برای جمهوری اسلامی ایران که مسئولان آن مردم و خادمان آنها هستند و در این راستا مایه مباهات و قدرت است. دشمنان مخالف هستند حضور رئیس جمهور در میدان با قدرت دولت مخرب است خط را شروع کرد.

وی رسانه را به دلیل ویژگی های چند بعدی آن رکن اصلی انتقال اطلاعات دانست و افزود: سرعت انتشار پیام، تعدد پیام، قدرت پردازش تصویر، برجسته سازی پیام ها، به حداقل رساندن پیام ها، اصالت پیام ها، وارونگی ایده ها، تحریف واقعیت و قدرت. روایت، مهمترین جنبه رسانه است، یکی از وظایف و اختیارات مهم.

خلجی با اشاره به ماهیت و اهداف دشمن در جنگ روایی اظهار می کند: در این جنگ ممکن است اصل و متن واقعه تحریف نشود، اما تحلیل و روایت وارونه آن ارائه شده و توصیفات جنگ، جايگاه جلاد و شهيد تغيير مي كند و حقيقت اين است كه آنها قالب هاي نامعتبر به نظر مي رسند.

وی اهداف دشمن در جنگ روایات را تحریف، اختفا، جهت دهی، مهندسی عقاید، تضاد عواطف، اختلال در محاسبات، تضعیف اراده ها و مهندسی افکار عمومی عنوان می کند و می گوید: در این امر موفق باشید. جنگ بستگی دارد، جریانی که روایت می‌سازد، آرام آرام کنترل می‌شود و در نهایت تثبیت می‌شود و آن جنگ است.» به آن می‌گویند موفقیت بدون.

یکی از اعضای شورای اطلاع رسانی دولت تصریح کرد: همه مدیران اجرایی کشور توجه داشته باشند که جمهوری اسلامی ایران درگیر جنگ مشترک و شناختی با جبهه مخالف است و مبنای همیشگی آن رسانه ها برای آگاهی بخشی هستند. مدیریت

خلجی همچنین با اشاره به تمرکز دشمن در افکار عمومی جامعه ایران گفت: ایرانی ها خودشان را دوست ندارند، دینشان، مقاماتشان را دوست ندارند، به غرور ملی ایرانیان توهین می شود و مردم ایران هم همین احساس را دارند. شرایط عادی نیست و عصبی شده است از جمله نقاط، تمرکز دشمن در این جنگ جامعه ایران است که باید مراقب آن باشیم.

وی از بین رفتن ایمان، از دست دادن اعتبار، آسیب به روحیه مردم، احساس ناامیدی در جامعه، قطع عاطفی، عاطفه شدن جامعه و ناامیدی در جامعه را از دیگر برنامه های دشمنان کشور برشمرد.

به گفته خلجی؛ نیازها و راهکارهای رفع شبهات و پاسخگویی به لحظه، دوری از ترس و انفعال، توجه به افکار عمومی با اقناع و اقناع، فعالانه امید آفرینی، بینش، سازماندهی و یکپارچه سازی همه امکانات و بیان و پرهیز از تکمیل پازل دشمن. آگاهی دشمن در جنگ است.

وی با بیان اینکه اشرار قبول دارند در مورد عملکرد دولت سیزدهم حرفی نزنند و توضیحی ندهند و مدیران دولت سیزدهم به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا مشکلات مردم را حل کنند، بنابراین وظیفه ماست که این اقدامات را انجام دهیم. جامعه را پر از امید.. توضیح دادن

عضو شورای اطلاع رسانی دولت، دولت سیزدهم با رعایت اخلاق در بسترها و تعاملات حاکمیتی، رابطه سه قوه را از رقابت صنفی (مضر) تا همکاری برای خدمت را کنار گذاشت، در سطوح مدیریتی کشور آرامش ایجاد کرد و از ساختگی دوری کرد. بحران ساز استقبال از روحیه و امید به جریان انقلابی، تغییر سیاست های انقلابی در فرهنگ و دیپلماسی، برقراری ارتباط نزدیک با مردم و داشتن روحیه عمومی صمیمانه و میدان یابی برای جوانان انقلابی در صنف اجرایی از جمله اقدامات کلیدی این سازمان است. دولت سیزدهم به همراه بیانیه مرحله دوم.

خلجی، تغییر سیاست خارجی کشور از غرب موهوم و مضر به همسایه مرکزی واقعی، برجسته سازی امام (ره) و شعارهای انقلاب، احیای شوراهای عالی ویژه در ابعاد ضروری حاکمیتی، دوندگی شبانه روزی و احساس نشاط مسئولیت و زمان‌بندی شبانه‌روزی، همفکری در دولت در موضوعات مهم و راهبردی، نظارت ستادی رئیس‌بخش‌ها و مدیران اجرایی از دیگر شاخص‌های عملکرد موفق دولت سیزدهم بود. اجساد در خراسان جنوبی برای نشان دادن آن.

وی با اشاره به دیدار خود با استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در این جلسه برخی اقدامات دولت در منطقه تشریح شد که این اقدامات در منطقه امیدوارکننده است و با تلاش دولت سیزدهم دنبال شد.

انتهای پیام/