در بازه 5 ساعته ایندیاناپولیس ، 5 نفر کشته شدند ، تعداد قتل ها از رکورد در سال 2020 فراتر رفت.


در پنج ساعت ، پنج نفر در سه تیراندازی جداگانه روز سه شنبه کشته شدند و ایندیاناپولیس را یک ماه قبل از پیشی گرفتن از رکورد تعداد قتل سال گذشته ترک کرد.

امسال 217 مورد قتل در ایندیاناپولیس رخ داده است ، که به گفته Fox 59 ، به سرعت در سال 2020 به رکورد 245 مورد رسید. با همین تعداد قتل در نوامبر نوامبر گذشته ، کارآگاهان قتل پلیس متروپولیتن ایندیاناپولیس مشغول هستند. کار روی حجم کاری فزاینده

پلیس INDIANAPOLIS اثرات اشتغال را در خارج از یک سال ملی پس از مرگ جورج فلوید گسترش می دهد

اوایل امسال ایندیاناپولیس پلیسدرست مانند بسیاری از بخشهای دیگر در ایالات متحده ، از دست دادن افسران پس از آن گزارش شد پلیس را حذف کنید جنبش و در حال حاضر تلاش های استخدام خود را در خارج گسترش داده است ایندیانازیرا تقویت پلیس ایالت و کلانتری برای نیازهای گشت ها کافی نیست.

زن هندی زنان به دنبال دختری 7 ساله است که 21 سال پیش برنده شده بود و DNA ای برای اثبات آن دارد

گاهی اوقات این اداره با پلیس ایالت ایندیانا و کلانتری شهرستان ماریون همکاری می کند تا نیازهای گشتی را در شهرستانهای کم توان تامین کند.

سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور موجی از بازنشستگی و خروج را تجربه کرده اند و در تلاش هستند تا نسل بعدی افسران پلیس را در سال پس از مرگ جروج فلوید در بازداشت پلیس به خدمت بگیرند ، که باعث تظاهرات گسترده و درخواست اخراج یا لغو پلیس شد.

IMPD سه شنبه شب بر اهمیت ارائه اطلاعات جامعه در مورد این جنایات تاکید کرد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویلیام یانگ ، مسئول اطلاعات عمومی در IMPD می گوید: “من نمی توانم بگویم که چقدر مهم است و تأکید می کنم که اطلاعات افراد در جامعه چقدر برای ما مهم است.” “قبلاً شنیده اید که من این را می گویم. بسیاری از شرکای من از من این را شنیده اند. بسیار مهم است که محققان ما اطلاعاتی را بدست آورند که آنها را پاسخگو و پاسخگو نگه دارد.”

از هرکسی که اطلاعاتی در مورد قتلهای رخ داده در سال جاری دارد ، خواسته می شود که با زندانیان جنایت با شماره 317-262-8477 تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید