درمان های طبیعی برای کاهش وزن و کاهش سلولیت

فیتوتراپی یکی از بهترین درمان های طبیعی برای کاهش سلولیت است. فیتوتراپی از گیاهان، گیاهان و مشتقات آنها در پیشگیری و درمان بیماری ها بدون عوارض جانبی داروهای سنتی استفاده می کند. برای درمان سلولیت، داروهای گیاهی (که به راحتی در هر داروخانه یا گیاهپزشکی یافت می شود) باید به مدت 2 تا 3 ماه مصرف شود. این می تواند گردش خون را بهبود بخشد، تخلیه لنفاوی را تقویت کند و می تواند پوست “پوست پرتقال” را که معمولاً در سلولیت است، کاهش دهد.

موثرترین گیاهان علیه سلولیت فوکوس (به حل شدن چربی کمک می کند) و شیره غان (برای مبارزه با تورم و احتباس مایعات که اغلب باعث سلولیت می شود خوب است)، عصاره خشک کنگر فرنگی (اثر لیپولیتیک قوی)، علف های هرز، قاصدک و بیدمشک با خاصیت پاک کنندگی قوی خود که بدن را از فشردن پاک می کند. این مواد را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی مصرف کرد، اما مراقب باشید: گیاهان حاوی همان داروی فعال هستند، هرچند در مقادیر کمتر، و استفاده نادرست یا ترکیب نادرست آنها ممکن است عواقب منفی ایجاد کند.

طبیعت برای کاهش وزن طبیعی و کاهش سلولیت در کنار یک رژیم غذایی متعادل و فعالیت بدنی مداوم، دو گیاه را در دسترس قرار داده است که قدرت شفابخشی آنها توسط علم مدرن به اثبات رسیده است: چای بکر و آناناس.

خواص چای بکر: کمک به دفع آب و کاهش وزن.

حتی چای، حتی اگر کمتر از قهوه باشد، حاوی کافئین است که سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند. چای از نظر درمانی جالب است: حاوی یک ماده فعال است که باعث تحریک و افزایش طول عمر “آدرنالین” می شود. این هورمون چربی را از سلول‌ها بیرون می‌کشد تا آن‌ها را ببندد و همچنین جذب برخی مواد مغذی مانند قندها را کند می‌کند. چای ویرجین در حال حاضر در رژیم های لاغری توصیه می شود. برای برنامه ای که ترکیبی از رژیم غذایی و چای باکره است، معمولاً 6 کپسول کاملیا تیا (چای باکره) در روز مصرف می شود. با یک برنامه غذایی خوب، همراه با چای بکر می تواند تا 3 پوند در ماه کم کند و سلولیت ما را کاهش دهد.

خواص آناناس:

آناناس یک دسر میوه ای بسیار محبوب است، اما همچنین سرشار از قند است، که او را کاندیدای ایده آل برای رژیم کاهش وزن نمی کند. در مقابل، ساقه آناناس حاوی بروملین است: این آنزیم فیبرهای پروتئینی را که زره سلولیت را تشکیل می‌دهند از بین می‌برد و در عین حال چربی‌های بدن را «باز می‌کند». بروملین به دلیل خواصی که دارد در جراحی، دندانپزشکی، پوست و همچنین در تروما استفاده می شود زیرا باعث کاهش تورم و کبودی ناشی از رگ به رگ شدن، شکستگی یا دررفتگی می شود. برای کاهش سلولیت باید دو کپسول آناناس غلیظ (ظهر و عصر) به مدت یک ماه مصرف شود.