درخواست دیلن روف برای تجدید نظر در استعفای خود رد می شود


شانس دیلان روف برای جلسه تجدیدنظر جدید همچنان رو به کاهش است و دادگاه حاضر نیست مجدداً حکم اعدام و محکومیت وی در قتلهای نژادپرستانه 9 نفر از اعضای جماعت در کارولینای جنوبی در سال 2015 را تبرئه کند.

چهارمین دادگاه تجدیدنظر منطقه ای آمریکا روز سه شنبه این تصمیم را صادر کرد.

همه داوران دور چهارم که کارولینای جنوبی را پوشش می دهد ، از رسیدگی به پرونده Roof کناره گیری کردند. در اطلاعیه ماه مه دلیل آن به صراحت ذکر نشده بود ، اگرچه یکی از قضات ، جی ریچاردسون ، در سال 2017 ، هنگامی که روف اولین فردی در ایالات متحده بود که به جرم جنایات نفرت فدرال به اعدام محکوم شد ، پرونده روف را به عنوان دستیار وکیل ایالات متحده تحت تعقیب قرار داد. به

SUPREMACIST DYLAN ROOFE از مجازات مرگ در قتل عام کلیسا حمایت می کند

مقامات گفتند که روف هنگام دعای ختم آموزش کتاب مقدس در کلیسای مادر امانوئل AME در چارلستون ، کارولینای جنوبی شلیک کرد و ده ها گلوله بر روی تجمع شدگان بارید. او در آن زمان 21 سال داشت.

وکلای روف از قضاتی که تصمیم گرفتند در پرونده وی حکم نگیرند خواستار تجدید نظر در درخواست وی برای جلسه جدید شدند. وکلای روف نوشتند که بدون این حرکت یا تغییر در حکم دادگاه مبنی بر ممنوعیت ورود قضات از حلقه های دیگر برای رسیدگی به چنین درخواست هایی ، “هیچ قاضی ای وجود ندارد که به درخواست وی برای اعاده دادرسی رسیدگی کند ، که باعث شد” از تجدید نظر خواهی محروم شود. مرور “.

اعتصاب اعتصاب مرگ DOOLAN ROOF اعتراضات خود را در مورد توانایی یک تیرانداز چارلستون تجربه می کند

با استناد به امتناع ، دادگاه درخواست روف برای جلسه جدید را رد کرد و همچنین تصمیم گرفت اجازه ندهد پرونده وی توسط دادگاه کامل قضات جایگزین از دورهای دیگر مورد رسیدگی قرار گیرد.

در ماه مه ، هیئت قضات دیگر حلقه های تجدیدنظر درخواست تجدید نظر روف را شنیدند ، که پس از آن به اتفاق آراء محکومیت و اعدام وی را محکوم کرد و ادعای تندی درباره جنایات روف صادر کرد ، که قضات آن را به عنوان “واجد شرایط بودن او برای شدیدترین مجازاتی که می تواند اعمال کند” ثبت کردند. “جامعه عادلانه” “

وکلای روف استدلال کردند که وی به اشتباه مجاز به نمایندگی از خود در حین صدور حکم بوده است. وکلای وی موفق شدند روف را از شنیدن شواهد هیئت منصفه در مورد سلامت روانی وی ، “به خاطر توهم” ، “نجات وی از ملی گرایان سفیدپوست از زندان” ممانعت کنند ، اما تنها ، به طرز عجیبی ، در صورت اجتناب از ثبت عمومی نقص های روانی خود. “

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به دنبال اسناد دادگاه در پرونده دیگری فدرال ، FBI دو عضو یک گروه نئونازی را در مورد تلاش برای رهایی سقف از زندان با حداکثر امنیت در Terre Haute ، ایندیانا ، جایی که زندانی در آنجا حضور دارد ، شنید ، از جمله جزئیات تعداد زندانیان. نگهبانان حاضر و نحوه تیراندازی وجود دارد.

اگر روف در درخواست تجدیدنظر مستقیم خود شکست بخورد ، می تواند درخواست تجدیدنظر 2255 را ارائه کند و از دادگاه بدوی درخواست کند که مشروطیت محکومیت و مجازات وی را بررسی کند. او همچنین می تواند به دیوان عالی آمریکا مراجعه کند یا از رئیس جمهور بخواهد عفو کند.

دیدگاهتان را بنویسید