داروی کاهش وزن یا مدیتیشن

کاهش وزن چیز خوبی است. برخی افراد برای این منظور رژیم غذایی، ورزش و دارو را امتحان می کنند. دیگران یوگا، مدیتیشن و روش های سنتی چینی را برای کاهش وزن امتحان می کنند. در هر صورت، این یک رویکرد خوب است زیرا ما همان نتایج مطلوب را خواهیم گرفت.

آیا می توان با مدیتیشن وزن کم کرد؟ آیا می توان با مدیتیشن وزن کم کرد؟ این مقاله برای دارو یا مدیتیشن نیست. من شاهد کاهش وزن افراد با یوگا و مدیتیشن بوده ام. یوگا به تناسب اندام شما کمک می کند و 2 تا 3 کالری در دقیقه می سوزاند.

بهترین تمرین یوگا “آشتانگا وینیاسا یوگا” است که در آن هرگز بین نفس و حرکت جدایی وجود ندارد. هر حالت با دم شروع می شود و با بازدم به پایان می رسد. به همین دلیل است که یوگا تأثیرات خوبی بر متابولیسم شما دارد. یوگا همچنین یک ورزش خوب برای قلب و عروق است.

از روش های سنتی چینی نیز برای کاهش وزن استفاده می شود. اکثر مردم از این روش ها نتیجه خوبی می گیرند و به همین دلیل است که چای چینی، قرص های چینی و طب سوزنی چینی در بین مردم شناخته شده است.

مدیتیشن روشی برای کاهش وزن نیست بلکه برای آرامش ذهن و بدن استفاده می شود. مدیتیشن استرس را کاهش می دهد و راهی عالی برای از بین بردن تنش است.

داروها نیز برای کاهش وزن موثر هستند، اما این موضوع بسیار مورد بحث است. همیشه کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش ترجیح داده می شود. داروها نمی توانند جایگزین سبک زندگی سالم شوند. سبک زندگی سالم تضمین کننده طول عمر و موفقیت است. مدیتیشن و یوگا نشانه های یک سبک زندگی خوب هستند.

یوگا یا مدیتیشن تنها در صورتی قابل استفاده است که اضافه وزن نداشته باشید. در صورت اضافه وزن مصرف دارو ضروری است.

دارو در مقابل مدیتیشن

  • شما نباید هیچ دارویی را بدون تایید پزشک مصرف کنید. هیچ شانسی برای زندگی خود نگیرید. مکمل های رژیمی برای کاهش وزن، قرص ها و شیک ها در داروها گنجانده شده است.
  • مدیتیشن را می توان به تنهایی انجام داد. می توانید از روش های چینی نیز استفاده کنید. بدون نظارت پزشک از طب سوزنی برای کاهش وزن استفاده نکنید.
  • داروها برخی عوارض جانبی دارند در حالی که مدیتیشن هیچ عوارضی ندارد.
  • داروها شما را بیمار و بیمار می کنند. یوگا و مدیتیشن نشانه های یک سبک زندگی خوب هستند.
  • چای چینی و سایر مکمل های طبیعی سلامت کلی شما را بهبود می بخشد، در حالی که از داروها برای درمان برخی مشکلات استفاده می شود.

انتخاب شما باید چه باشد؟

این به سلامتی شما بستگی دارد. اگر اضافه وزن دارید، دارو مصرف کنید. اگر زندگی سالمی دارید، 15 دقیقه مدیتیشن کنید. زندگی شما را شاد و آرام خواهد کرد.

چگونه می توانید مدیتیشن را وارد زندگی خود کنید؟

اکثر مردم زمان برای مدیتیشن ندارند. این یک مشکل است. وقتی زندگی سالمی داریم، به تناسب اندام خود توجهی نمی کنیم. زمان و مکانی را انتخاب کنید که در آن مزاحم یا مزاحم نشوید. به اتاق خود بروید و 15 دقیقه مدیتیشن کنید. نه بیشتر و نه کمتر. در 10 روز اول این کار را بیش از 15 دقیقه انجام ندهید. من از شما می خواهم که به این طرح پایبند باشید. اگر زمان بیشتری را صرف آن کنید، زمانی برای آن پیدا نخواهید کرد.

مدیتیشن و یوگا دو چیز متفاوت هستند. با این حال، هدف آنها عبادت تک فکر است. این تمرینات باعث ایجاد تمرکز، ثبات و آرامش درونی می شود.

برای داشتن زندگی سالم و عملکرد خوب در زندگی، خوب است مدتی را در سکوت بگذرانید.

رژیم لاغری سریع