خوب ، دست ما را به پیروزی 2-1 مقابل کاستاریکا در مقدماتی رساند


تیم ویه دومین گل بین المللی خود را در دقیقه 66 پس از بازگشت سرجینو دست در دقیقه اول به ثمر رساند و ایالات متحده چهارشنبه شب با نتیجه 2-1 از کاستاریکا گذشت تا فشار را کاهش دهد و مقدماتی جام جهانی به نصف نزدیک شد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دروازه بان زک استفن ، یکی از 9 بازیکنان جدید تیم ملی که گرگ برهالتر بعد از باخت غم انگیز یک بر صفر مقابل پاناما وارد دروازه حریف کرد ، سرش را به ثمر رساند که منجر به گل کیشر فولر در 60 ثانیه شد ، سریع ترین گلی که تاکنون به ثمر رسیده است. آمریکا در 23 سال گذشته

دست ، یکی دیگر از تازه کاران مربی خود که بر چرخش تأکید دارد ، در دقیقه 25 با شوت از روی کیلور ناواس بازی را به تساوی کشاند.

دست گفت: “من دوست داشتم ، باید شلیک کنم.” “من بسیار خوشحال بودم که به آن گل نیاز داشتیم. این یک هدف واقعاً مهم بود.”

نواس ، یکی از بهترین دروازه بانان جهان ، عضله عضلانی خود را منقبض کرد و در ابتدای نیمه دوم ، لئونل موریرا جایگزین او شد.

وی ، پسر رئیس جمهور لیبریا و بازیکن سابق سال فیفا ، جورج وی ، در ترکیب اصلی قرار نداشت ، اما درست قبل از شروع بازی به جای پل آریولا ، که از ناحیه کشاله ران راست آسیب دید ، اعلام شد. وقتی وستون مک کنی به دست رفت که وی را فرستاد ، او بازی را به تساوی کشاند. شوت او از فاصله ای دور از غواص موریرا به تیرک دروازه نزدیک برخورد کرد.

تنها هدف وی در ماه مه 2018 در نمایش برابر بولیوی بود.

ایالات متحده پس از 6 بازی از 14 بازی 11 امتیاز دارد ، ما سه سخت ترین بازی را پیش رو داریم – در خانه مقابل مکزیک در 12 نوامبر و بازیهای خارج از خانه در مکزیک و کاستاریکا.

دست گفت: “ما در حال حاضر در مسیر درستی قرار داریم.”

کاستاریکا ، تیم قدیمی با ترکیب اصلی که به طور متوسط ​​بیش از 30 سال سن داشت ، هفت امتیاز دارد. تیکوها در سه بازی قبلی مقدماتی مقابل آمریکا پیروز شده اند و طی هفت بازی متوالی در جام جهانی آمریکا شکستند.

در بازیهای بعدی ، کانادا میزبان پاناما بود ، هندوراس مقابل جامائیکا در خانه بود و السالوادور مقابل مکزیک.

جمعیت 20165 نفری طرفدار آمریکا در اولین مسابقه بین المللی در Lower.com Field به ارزش 300 میلیون دلار شرکت کردند که در ماه جولای افتتاح شد.

برهالتر از ابتدای روز یکشنبه ، یونس موسی و هافبک 18 ساله و وای 21 ساله را در اختیار دارد.

کریس ریچاردز ، مدافع میانی 21 ساله ، اولین بازی رقابتی خود را آغاز کرد زیرا آمریکایی ها جوانترین بازیکن خود را در مرحله مقدماتی جام جهانی به طور متوسط ​​22 سال ، 229 روز قرار دادند. این امر 23 سال ، 85 روز از پیروزی 4-1 در هندوراس در 8 سپتامبر را کاهش داد.

متیو هوپ و جانلوکا بوسیو وارد نیمه دوم شدند و با استفن و ریچاردز همراه شدند تا مرحله مقدماتی ایالات متحده را در این چرخه به 25 برساند و تنها 1998 (29) و 2006 و 2010 (هر کدام 26) را پشت سر بگذارند. ریچاردز تنها چهارمین حضور بین المللی خود را داشت.

کاستاریکا با پنج بازیکن 32 ساله و بالاتر شروع کرد. ناواس نود و نهمین بازی ملی خود را انجام داد و سلسو بورخس 144. لوئیس فرناندو سوارز ، مربی تیم تیکوس در پیروزی 2-1 یکشنبه خود مقابل السالوادور 9 بازیکن اصلی را حفظ کرد.

تیکوس بعد از اینکه استفن با حمایت از ادرسون در منچسترسیتی ، توپ را با سر به جناح راست ارسال کرد ، اما روی دست به گل رسید. برایان رویز با شوت توپ را به روی دروازه می زند که دروازه بان رونالدو ماتاریته پاسخی برای آن ندارد. درست در جلوی چارچوب 6 متری ، فولر با ضربه پای راست از روی دروازه به بیرون ضربه زد و توپ برای دومین گل بین المللی او به دو ضربه گیر به تیر دور برخورد کرد.

ایالات متحده از زمانی که رونالد دی بوئر هلندی دو دقیقه پس از پاس ضعیف روی وگرل که در میامی 2 بر صفر بازی برگشت را انجام داد ، 2 دقیقه بعد در میامی گلزنی کرد ، این موضوع را زود نپذیرفته است. به

دست سری هشت نیمه اول متوالی را بدون گل آمریکایی به پایان رساند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وایا توپ را از جناح راست به موسیا هدایت کرد که او به دست پاس داد. از نظر زمان و مکان ، دست سه بار لمس کرد و به وسط برید. دست برای دومین گل ملی خود با شوت پای چپ و در جلوی دست راست ناواس ، توپ را به دور ماتاریتا چرخاند.

وقتی مایلز رابینسون در دقیقه 56 پاس برگشتی ضعیف و کندی را ارائه داد که توسط روئیز مهار شد ، ایالات متحده تقریباً یک گل دیگر به خود اجازه داد. رویز 36 ساله به تنهایی به استفن نفوذ کرد ، اما در سن خود سرعت کافی نداشت و رابینسون موفق شد توپ را بگیرد و توپ را دور کند.

دیدگاهتان را بنویسید