خلوت جامع تاکستان مارتا – برنامه برای پاکسازی بدن

21 پوند در 21 روز – چه کسی نمی خواهد آنقدر کم کند؟ این نقطه فروش ظریف و در عین حال اصلی رژیم غذایی مارتا وینارد کامل یا سم زدایی است. اگرچه خالق آن، رونی دلوز، می‌گوید که کاهش وزن عمدتاً به عنوان یک امتیاز از پیروی از این برنامه است، اما با این وجود، تعداد زیادی از افرادی را که به دنبال راه‌حل‌های سریع هستند جذب می‌کند.

طرح اولیه شروع پاکسازی بدن و ارائه تغذیه مناسب و کافی بود. فرآیند پاکسازی بر روی سیستم گوارش تمرکز می کند و در عین حال وسایلی را برای بهبود هوشیاری ذهنی، سیستم ایمنی بدن و سلولیت فراهم می کند. از تغییر جهت دادن نحوه تفکر و رفتار مردم در مورد غذاهای خود حمایت می کند و عادات خوبی را تقویت می کند که می تواند کاهش وزن دائمی را حفظ کند.

برای رسیدن به نتایج فوق باید موارد زیر رعایت شود:

– مقدار زیادی از مواد سالم را در رژیم غذایی خود بگنجانید. اینها شامل آب سبزیجات تازه، نوشیدنی های سبز، چای و عصاره گیاهان و پوره سبزیجات و میوه است.

به سوپ سبزیجات به عنوان منبع اصلی رزق و روزی تکیه کنید. سوپ سبزیجات نیز از غذاهای اصلی این رژیم هستند. سبزیجات خاصی مانند لوبیا، سیر، هویج، کرفس، خیار، کلم پیچ، کدو تابستانی، سیب زمینی شیرین، گوجه فرنگی، کلم قرمز، چغندر و تقریباً همه انواع سبزیجات سبز توصیه می شود.

از مزایای انواع محصولات تغذیه ای بهره ببرید. این طرح همچنین مکمل های غذایی خاصی را توصیه می کند که شامل مکمل های ویتامین، آب آلوئه ورا و مکمل های آنزیم گوارشی می شود.

یک مایل در روز پیاده روی کنید. به پیروان این برنامه غذایی توصیه می شود که روزانه حداقل یک مایل در یک محیط بسیار آرام پیاده روی کنند.

مدت زمان:

کل برنامه رژیم غذایی مبتنی بر سبزیجات و میوه به مدت 3 هفته اجرا می شود و برای هر روز، نمی توان بیش از 1000 کالری دریافت کرد.

مسائل مربوط به اثربخشی و ایمنی:

این رژیم مصرف کالری را به 1000 کالری در روز محدود می کند. وقتی این میزان کالری کم دریافت می کنید، می دانید که اتفاق بدی در این راه رخ خواهد داد. اول اینکه بدن برای منابع انرژی بسیار کمیاب ساخته نشده است و دوم اینکه در این رژیم وزن کم می‌کنید، اما پس از بازگشت به رژیم غذایی عادی وزن قطعاً باز می‌گردد.