خانواده زن گمشده از TikTok برای درخواست کمک استفاده می کنند


از خانواده زن ناپدید شده رنو ، که ماه گذشته هنگام سفر به جنگل ملی در شمال کالیفرنیا مفقود شده بود ، در شبکه های اجتماعی درخواست می شود تا در جستجو کمک کنند.

کورتنی برایان ، 32 ساله ، ساکن رنو ، ایالت نو ، آخرین بار در عکسی در اینستاگرام که 23 سپتامبر در آبهای چشمه های آب گرم هانت در جنگل ملی شستا ترینیتی در ردینگ ، کالیفرنیا منتشر شده بود ، دیده شد. اداره پلیس رنو در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد.

به روز رسانی BRIAN LAUNDRY: در حال حاضر برای یک ماه بسته شده است ، در مهلت وکیل

برایان با سگش بوچ ، گرگ سیاه و سفید مخلوط ، با سوبارو اوتبک قرمز 2004 مسافرت کرد.

کورتنی برایان آخرین بار در 23 فوریه در عکسی در اینستاگرام که در Hunt Hot Springs در جنگل ملی شستا ، کالیفرنیا گرفته شده بود ، دیده شد.
(اداره پلیس رنو)

خواهر برایان ، کاتانا کرون ، برای آگاهی از ناپدید شدن خواهرش با TikTok تماس گرفت و برای یافتن او درخواست کمک کرد.

کرون در این ویدیو گفت: “سلام TikTok ، لطفاً کار خود را انجام دهید. خواهرم گم شده است ، نام او کورتنی برایان است.”

کرون می گوید از زمانی که عکس 23 سپتامبر در چشمه های هات اسپرینگ گرفته شده ، هیچگونه تماس یا پیامی از تلفن خواهرش دریافت نشده است.

برایان در شرکت پاتاگونیا کار می کرد ، شرکتی که در خارج از منزل لباس و لوازم جانبی می فروخت. این شرکت همچنین روز چهارشنبه در شبکه های اجتماعی ظاهر شد ، پست توئیتری برای یافتن برایان کمک بخواهید.

فاکس نیوز با پاتاگونیا تماس گرفت ، اما بلافاصله پاسخی نداد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کرون به “Dateline” شبکه NBC گفت که خواهرش قرار بود از سفر در 27 سپتامبر برگردد.

كورون گفت: “او گربه را در آپارتمانش رها كرد ، بنابراین می دانم كه قصد بازگشت دارد.” “او حیوانات خود را می پرستید. و گیاهانش را. و هرگز آنها را اینطور رها نمی کرد.”

کرون به مطبوعات گفت تصمیم گرفته است که در مورد خواهرش در TikTok اطلاعاتی را منتشر کند زیرا رسانه های اجتماعی در موارد دیگر افراد مفقود شده کمک کرده اند و امیدوار است او بتواند همین کار را برای خواهرش انجام دهد.

پلیس رنو در حال انجام تحقیقات است و با آژانس های مختلف در شهرستان شستا ، کالیفرنیا کار می کند تا برایان را پیدا کند.دیدگاهتان را بنویسید