حمایت قاطع مردم از تیم ملی فوتبال/ حمایت از ایران اسلامی در عرصه بین المللی وظیفه هر ایرانی است.ساعت: 12:28
تاریخ انتشار: 1301/09/01
کد خبر: 1912843

به ایران و بازیکنانی که در جام جهانی خوش درخشیدند.

مردم ایران و ایلام این روزها حمایت قاطع خود را از تیم ملی نشان داده و کسانی را که سعی در ایجاد حاشیه و برهم زدن تمرکز بازیکنان ایرانی در جام جهانی دارند به شدت محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش ایلام بیدار، امروز در شرایطی قرار داریم که جبهه استکبار دست به دست میهن پرستان داخلی زده است تا بتوانند برای رسیدن به اهداف شوم خود در بین بازیگران، سیاستمداران، فوتبالیست ها و سایر بازیکنان عرصه بین المللی ناامنی و تردید ایجاد کنند. و بدين ترتيب عده اي متوهم و گمراه با آنان همراهي مي كنند.

و در این شرایط باید دید چه کسانی برای وطن میدان می‌روند و از آرمان‌های انقلاب اسلامی حمایت می‌کنند یا گروهی میهن خود را ارزان می‌فروشند.

جام جهانی فوتبال مهمترین رویداد سال محسوب می شود که در آن هر تیمی به نمایندگی از کشور خود تلاش می کند کشور خود را سربلند کند و به همین دلیل لازم است مردم به طور کامل از تیم فوتبال کشور خود حمایت کنند.

مردم ایران و ایلام که در روزهای سخت پای آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند امروز به میدان آمدند و حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال اعلام کردند.


مردم به شدت از تیم ملی فوتبال حمایت می کنند

یکی از شهروندان ایلامی “رضا احمدی” در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: مردم تیم ملی فوتبال را در جام جهانی تنها نخواهند گذاشت و به شدت از آن حمایت می کنند که اگر خدا بخواهد می توانیم این کار را انجام دهیم. به این مسابقات افتخار می کنم

وی همچنین گفت: امروز همه باید از تیم ملی فوتبال حمایت کنند و وظیفه همه است تا نقشه دشمنان ملت ایران لغو شود و پاسخ دندان شکن به وطن پرستان داده شود.

یک شهروند ایلامی تصریح کرد: در شرایط کنونی هرکسی با توجه به استعداد و توان خود برای عبور از شرایط سخت و همچنین خنثی کردن توطئه دشمن به پیشرفت ایران اسلامی کمک کند.
حمایت از ایران اسلامی در عرصه بین المللی وظیفه هر ایرانی است

حجت الاسلام والمسلمین عمران احمدی، مدرس حوزه و دانشگاه در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار، گفت: حمایت از ایران اسلامی در عرصه بین المللی وظیفه هر ایرانی است و در عمل همگان نباید از این مهم غافل شوند.

وی بیان کرد: افرادی که این روزها از کشور خود حمایت نمی کنند قطعا خودخواه و خائن هستند که اگر انقلاب اسلامی از آنها چهره بسازد و استعدادهایشان را شکوفا کند حتی در این شرایط حاضر نیستند برای کشور خود کاری انجام دهند.

احمدی بیان کرد: کسانی که با کمک اغتشاشگران و عوامل خارجی تلاش می کنند ایران را ناامن کنند باید بدانند که باید با عواقب اقدامات خود و همچنین خدمات و کشورهایی که در صدد ناامن کردن ایران هستند مواجه شوند. این روزها با خشم مردم ایران روبرو شوید.


برخی از بازیکنان ایرانی درخشیده اند

علی نجات ترحمی کارشناس مسائل ورزشی در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: برخی بازیکنان مانند مهدی طارمی در بازی دیشب درخشیدند و بمب انگیزه تیم ملی هستند.

وی گفت: پوشیدن پیراهن تیم ملی برای هر ایرانی افتخاری است و همچنین حضور در عرصه های مختلف برای حمایت از تیم ملی باعث افتخار است اما متاسفانه برخی اینگونه فکر نمی کنند.

این کارشناس ورزشی تصریح کرد: امیدواریم تیم ملی منحرف نشود و روی فوتبال باکیفیت تمرکز کند تا نتایج خوبی از این مسابقات گرفته شود.

انتهای پیام/