حضور خانواده ها و خودروهای شخصی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس نشان دهنده مردمی بودن راهیان نور استساعت: 03:17
منتشر شده در مورخ: 1401/02/14
شناسه خبر: 1836362

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی:

قنبری گفت: چیزی که در راهیان نور امسال به خوبی به چشم می آمد، حضور خانواده ها و خودروهای شخصی بود که باعث شده که بود که جلوه مردمی بودن راهیان نور بیشتر نمایان شود.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کوله بار،مجتبی قنبری مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار کوله بار با اشاره به اینکه راهیان نور یکی از عملیات های بزرگ فرهنگی در کشور است، گفت: نوروز امسال 600 زائر راهیان نور و 140 خودروی شخصی با حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس با سیره شهدا آشناتر شدند.

وی ادامه داد: چیزی که در راهیان نور امسال به خوبی به چشم می آمد، حضور خانواده ها و خودروهای شخصی بود که باعث شده که بود که جلوه مردمی بودن راهیان نور بیشتر نمایان شود.

قنبری تاکید کرد: بعد از اغاز اردوهای راهیان نور در سال جدید، بیش از یک هزار و پانصد زائر راهیان نور نیز از این استان عازم مناطق عملیاتی غرب و شمال غرب کشور خواهند شد.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به مسافت طولانی استان خراسان جنوبی با مناطق عملیاتی دفاع مقدس، اردوهای ما 7 روز به طول می انجامد.

انتهای پیام/