جین معمولی مادر شما نیست – چگونه شلوار جین کمر بلند بپوشید و در عین حال شیک به نظر برسید

شلوار جین کمر بلند می تواند مورد توجه یا از دست دادن باشد. به دلیل افزایش بیشتر، بیشتر مردم از آنها اجتناب می کنند زیرا تمایل دارند شبیه شلوار جین “مادر” به نظر برسند. بسیاری از هنرپیشه‌ها دیده شده‌اند که با گرایش مادرانه ورزش می‌کنند. همه از جسیکا سیمپسون گرفته تا سیارا و کیتی هلمز به این مد علاقه نشان داده اند. پس آیا واقعا ظاهر خوبی دارد؟ خوب بله، اگر درست پوشیده شود، می تواند باشد. در اینجا نکاتی در مورد نحوه پوشیدن شلوار جین کمر بلند بدون شباهت به مادرتان آورده شده است.

اگر ریزه اندام هستید

اگر فریم کوچک یا نیم تنه کوتاهی دارید، پیدا کردن یک شلوار جین که ظاهر شما را تحسین می کند، می تواند به ویژه چالش برانگیز باشد. یک راه ساده برای رفع این مشکل، انتخاب یک مدل شلوار جین کمر بلند است. این برای هیکل های کوچک یا پسرانه مناسب است زیرا پاهای شما را دراز می کند. برای تکمیل این ظاهر، با پوشیدن یک تاپ یقه V کمی پوست خود را نشان دهید. در معرض قرار دادن گردن، توهم بالاتنه بلندتری ایجاد می کند.

اگر بسیار سنگین هستید

کسانی از شما که تمایل دارند در بالا بزرگتر از پایین باشند، باید اندام خود را با استایل پاهای پهن متعادل کنند. این استایل برای نیم تنه بزرگ عالی است زیرا به نیمه پایینی بدن حجم می دهد. برای یکنواخت کردن همه چیز، به جای لباسی که حجیم می کند، یک پیراهن یا بلوز متناسب با بدنتان بپوشید.

اگر نگران شکم هستید

اگر مدام نگران شکم پهن خود هستید و فکر می‌کنید که مدل‌های با کمر بالا توجه شما را به خود جلب می‌کند، به این فکر کنید که یک کمربند برای بستن کمر به لباس ما اضافه کنید. این به شما ظاهری باریک‌تر می‌دهد و تنه‌تان را کشیده‌تر می‌کند. این را با یک بلوز یا پیراهن پوشیده شده و یک کمربند پهن بپوشید که کمر را محکم می کند و باید هر گونه برآمدگی ناخواسته را از بین ببرد.

اگر متوسط ​​هستید

زمانی که اندام متناسب و متعادلی دارید، اصلاً لازم نیست نگران این استایل باشید. تبریک می گویم. شما رسما مورد نفرت بقیه هستید! می‌توانید شلوار جین ساق بلند، گشاد یا شلوار جین را انتخاب کنید و این فقط ظاهر زنانه شما را تقویت می‌کند.

نکات اضافی

اطمینان حاصل کنید که شلوار جین شما مناسب و مناسب است. اگر در ناحیه کمر، فاق یا باسن کشیده شوند یا آویزان شوند، جذاب به نظر نخواهند رسید.

به جیب های شلوارتان توجه کنید. مطمئناً، آنها می توانند پاهای شما را بلندتر نشان دهند، اما ممکن است به دلیل پارچه اضافی باسن شما را بزرگتر کنند. جفتی را انتخاب کنید که دارای جیب هایی باشد که پایین تر قرار بگیرند. اگر آنها خیلی بلند یا خیلی کوچک باشند، می تواند باسن شما را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد.

از شستشوهایی که روی ران‌ها محو یا سبیل می‌شوند خودداری کنید. محو شدن این ناحیه را برجسته می کند و سبیل خطوط افقی را در سراسر ران ها ایجاد می کند که ناخوشایند است.

مگر اینکه شما یک سوپر مدل 5’10 باشید، این شلوار جین وقتی با کفش‌های پاشنه بلند آسمانی پوشیده می‌شود بهترین ظاهر را دارد.

این روند مد چیز جدیدی نیست. در دهه 70، جانت وود و کریسی اسنو آنها را در «شرکت سه» پوشیدند. و مانند همه ترندها، این شلوار جین احتمالاً برای مدت طولانی روی رک باقی نمی ماند. اما آنها تغییر خوبی نسبت به سبک های کم ارتفاع دارند. بنابراین، لبخند بزنید، شلوار خود را بالا بکشید و با تاپ های ترک و مافین لوله کش خداحافظی کنید! حداقل فعلا!