جیمز هاردن از نتس قوانین جدیدی را برای از بین بردن اشتباهات در NBA آزمایش می کند


فیلادلفیا – اگر نمی توانید جلوی آنها را بگیرید ، آنها را قانونی کنید.

جیمز هاردن در حالی که خود را برای بازی 76ers در روز دوشنبه آماده می کرد ، نه تنها به دنبال بازی با فرم خود بعد از خارج از فصل بود که در دوره توانبخشی انجام شد ، بلکه به تغییر قوانین مربوط به جلوگیری از استفاده بازیکنان از حرکات غیر طبیعی برای اشتباهات مشغول بود. به طور خلاصه ، رژه او را به خط و اپیدمی بازیکنان تقلید کننده از او کاهش دهید.

هیچ کدام از آنها سرعت هاردن را که 21 امتیاز داشت ، کاهش نداد. او و کوین دورانت تنها نقاط روشن در شکست 115: 104 مقابل سیکرز در مرکز ولز فارگو بودند. اما این واقعیت که او سخت گیر به نظر می رسید و از قوانین هاردن اذیت نمی شد ، مهمتر از نتیجه پیش فصل بود.

استیو نش ، سرمربی تیم گفت: “دلیل تغییر قانون این است که خیلی از بچه ها کاری را انجام می دهند که دوست ندارند.” بازیکنان خود را با این قوانین تطبیق می دهند و نحوه بازی را مشخص می کنند ، بنابراین من نگران این موضوع نیستم. “

هاردن نیز نگران نبود ، زیرا چهار پاس گل ، چهار ریباند اضافه کرد و بازی معمول خود را انجام داد.

حرکت جیمز هاردن برای تساوی خطا در این فصل ممنوع شد.
گتی ایماژ

او به دلیل دفاع از مدافعان برای جبران اشتباهات – به ویژه با 3 قدم عقب – مشهور بود که او از حرکت محافظتی خود برای سوت زدن ژرژ نیانگ با 5:58 در کوارتر سوم استفاده کرد. سیکرز تماس را به چالش کشید اما شکست خورد.

یک قانون جدید ، همان قانون قدیمی؟

مونتی مک کاتچن ، رهبر لیگ رسمی NBA گفت: “کمیته مسابقات خیلی سریع موافقت کرد که این حرکتهای غیر بسکتبال آن چیزی نیست که باید انجام شود.” “این یک بازی است.

“ما می بینیم که بسیاری از نوآوری های رخ داده توسط تجزیه و تحلیل انجام می شود. بازیکنان آموخته اند که رسیدن به خط پرتاب آزاد م isثر است. و ما می خواهیم به بازی عادی برگردیم … ما می خواهیم مقداری جریان را وارد بازی خود کنیم. ما می خواهیم نظم و انضباط را وارد بازی خود کنیم و می خواهیم بازی کنیم. “

هاردن لیگ را در ضربات اشتباه 6 سال پیاپی هدایت کرد تا اینکه مصدومیت ها فصل گذشته او را به 44 بازی محدود کرد و او را در رده 23 قرار داد. با این حال ، وقتی The Post اشاره کرد که هاردن چندین سال در برابر مدافعان از خود دفاع می کرد ، مک کوتچن – که نام ستاره نتز را مشخص نکرد – گفت که مشکل بزرگتر تقلید است.

مک کاتچن می گوید: “نوآوری زمان می برد تا همه جا رایج شود یا به چیزی تبدیل شود که دیگران از آن پیروی می کنند زیرا نتیجه مثبتی را مشاهده می کنند.” “اگر ما بازیکنی داریم که نوآوری می کند و گام جدیدی را ایجاد می کند … و عملکرد او را می بینیم ، لیگ ما آنچه را که کار می کند تشخیص می دهد. شما بازیکنان جوانی را می بینید که قبلاً در این حرکت تسلط داشته اند. آنها منتظر آمدن به اینجا نیستند. آموزش دیده

وقتی چیزی بین این حرکات غیر بسکتبال آنقدر فراگیر می شود که شروع به کنترل بازی می کند ، ظاهر ما چگونه می خواهیم محصول ما ظاهر شود [an issue]به خیلی همه جا تبدیل شده است [had to] تعادل بیشتری بدست آورید و وارد بازی ما شوید. آنها دیگر فقط یک یا دو بازیکن نبودند. شروع به چیزی شد که ما آنقدر دیده بودیم [it] برای بازی خوب نبود “

نمایشگاه A: کام توماس.

همکار روزنامه هاردن به دلیل شوخ طبعی توهین آمیز او مورد ستایش قرار گرفت. این نوجوان از هاردن به عنوان بازیگر مورد علاقه خود نام می برد و مهارت های طراحی هاردن را آموخته است.

توماس می گوید: “وقتی جیمز در هوستون بود ، من بسیاری از حرکات او ، ترفندهای معاملاتی ، نحوه ترسیم اشتباهاتش را انتخاب کردم.” “زمانی که او در هوستون بود ، مقدار زیادی از آن را دریافت کردم ، و حتی سال گذشته در بروکلین هنوز هم او را تماشا می کردم.”

به نظر می رسید هاردن قوانین را کند می کند و به نظر می رسد که در راه فرم گیری بازی می کند ، هر چند که او پنج شکست را به گردن گرفته است.

نش گفت: “شرطی شدن چیزی است که زمان می برد. او عمدتا به مدت شش ماه مجروح شد.” “برای بهبود و شروع درمان عمدتا در یک کمپ آموزشی ، این هنوز یک فرایند است که به زمان نیاز دارد.

“ما صبر زیادی برای جیمز داریم تا مطمئن شویم که می تواند این کار را به روشی ایمن انجام دهد. ما نمی خواهیم این روند را بیش از حد تسریع کنیم. ما می خواهیم او وقتی به ریتم خود می رسد و به حدی که عادت کرده است ، دست به کار شود و از او حمایت کند. “

دیدگاهتان را بنویسید