جک سیاتارلی ، نامزد دولت جمهوریخواه جمهوریخواه ، با کاهش نظرسنجی ها “لحن ناشنوای نخبه گرای” فیل مورفی را شکست.


جک سیاتارلی ، تاجر نیوجرسی و قانونگذار سابق ایالت نیویورک روز چهارشنبه به فاکس نیوز گفت که اگرچه مسابقه وی در نوامبر امسال بین دو فرماندار کمتر است ، اما او و تیمش اطمینان دارند که در نابودی دولت دموکرات لیبرال مشکل دار و دور افتاده موفق خواهند شد. فیلیپ مورفی.

سیاتارلی به “Hannity” گفت که پیش بینی می کند علیرغم نزدیک شدن نتایج انتخابات به 2 نوامبر ، کشور باغ با وجود 10 درصد کسری در انتخابات همچنان رو به افول است. ده مسابقه گذشته

وی گفت: “اگر به تاریخ نگاه کنید ، ما پیروز می شویم ، اما تا انتخابات پیشرفت نمی کنیم.” “ما وضعیت بهتری نسبت به نامزدهای قبلی داریم. ما از لبه ای نازک به اندازه یک تیغ استفاده خواهیم کرد.”

کریس کریستی ، آخرین فرماندار جمهوری خواه ، چهارسال پیش ستوان خود کیمبرلی گوادانیو را مشاهده کرد که مورفی را پس از محدودیت دوره ای از دست داد ، اما سیاتارلی گفت که پیام های سیاسی مورفی و اشتباهات متعدد در کاهش همه گیری ویروس کرونا ، عاملی برای انتخابات خواهد بود. دان.

مورفی اخیراً اظهار داشت که اگر مالیات برای رای دهندگان بحث برانگیز باشد ، نیوجرسی ایالت آنها نیست و از آن به عنوان کالیفرنیا در ساحل شرقی دفاع کرد. اظهارات اخیر توسط مورفی در مناظره سال 2017 با ادموند “جری براون” فرماندار وقت کالیفرنیا انجام شد.

مجری سین هانیتی خاطرنشان کرد که مرگ مورفی در خانه سالمندان COVID برابر با اندرو کوم فرماندار سابق نیویورک بود ، اما مدیرعامل سابق گلدمن ساکس هرگز مطبوعاتی مانند ملکه صریح دموکرات نداشت.

همانطور که وی اشاره کرد ، نیوجرسی زیر نظر مورفی شاهد چندین نوع زندان اجتماعی و اقتصادی مشابه با سه همسایه بلو ایالت خود ، دلاور ، پنسیلوانیا و نیویورک بود که اقتصاد آن را فلج کرد و منجر به بسته شدن دائمی بسیاری از مشاغل خانوادگی شد.

سیاتارلی درباره مورفی گفت: “او به مردم می گوید که بروند.” مردم این کشور عاشق این شرایط هستند ، آنها می دانند که این شرایط شکسته شده است ».

“[Murphy] او کر است ، او نخبه نیست و نیوجرسی نیست. ما قصد داریم آن خانه را خراب کنیم. “

سیاتارلی و آلن بلیط خود را در تجمعات و برچسب های “جک و دایان” تبلیغ کردند – با اشاره به مزخرفات جان ملنکمپ.

تاجر Somerville به Hannity گفت که کمپین وی بر کاهش مالیات بر املاک در کشور و بهبود فضای کسب و کار متمرکز است.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “من فکر می کنم ما به آرامی در حال مرگ هستیم و این را با دولت من تغییر خواهیم داد.”

در دومین مسابقه امسال فرمانداران ، گلن یونگکین ، تاجر جمهوری خواه تلاش می کند تا فرمانداری دموکرات سابق ویرجینیا را از حفظ کرسی قدیمی خود باز دارد. این مسابقه در محدوده آماری اشتباهات در نظرسنجی های اخیر قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید