جومانا ویلیامز ، وکیل عمومی نامزد فرمانداری است


جومان ویلیامز ، وکیل مدافع عمومی نیویورک ، نامزد فرمانداری است ، که به معنای دیدار مجدد اولیه با فرماندار کتی هوچول است. هر دو در یک رقابت شگفت آور سخت برای فرمانداری در سال 2018 درگیر شدند ، جایی که ویلیامز نزدیک به 47 درصد آرا را به دست آورد.

ویلیامز روز سه شنبه اعلام کرد که در حال آماده سازی اسناد برای ایجاد یک کمیته تحقیقاتی در کمیته انتخاباتی ایالت نیویورک است. هوچول قبلاً گفته است که قصد دارد برای یک دوره کامل نامزد شود.

ویلیامز در بیانیه ای اعلام کرد که در حال ظهور نامزدی خود برای فرمانداری است. “اکنون کشور ما در تلاش است تا از بیماری همه گیر بهبود یابد و از دوران مسمومیت ، رسوایی ، خودخواهی و شخصیتی که مانع پیشرفت است خارج شود. من همیشه به خدمات عمومی متعهد بوده ام و در هفته های آینده فکر می کنم که چگونه می تواند بهترین کار را برای بازسازی نیویورک انجام دهد. “

کمیته تحقیقاتی فرماندار جدید ویلیامز ، که اولین بار توسط نیویورک تایمز گزارش شد ، کاملاً غیر منتظره نبود. مدت کوتاهی پس از استعفای اندرو کوومو فرماندار سابق ماه گذشته ، مدافع عمومی مهمان برنامه برایان لرر در برنامه WNYC بود ، جایی که از او پرسیده شد که آیا او به عنوان یک فرماندار جدید پست جدیدی را در نظر دارد. پاسخ او خبر از آن لحظه داد.

وی گفت: “تفاوت های زیادی بین ما و نحوه فکر ما برای پیشرفت کشور ، نحوه استفاده از آن موقعیت و آنچه در آلبانی مورد نیاز بود وجود داشت. ویلیامز به WNYC گفت: “این فقط از بین نمی رود.” “من دوباره می گویم که این بحث بعدها است و موضعی نیست که من را مورد علاقه خود قرار دهد.” موقعیت

اگر ویلیامز رسماً نبرد خود را اعلام کند ، طرفداران می گویند که این امر منجر به بحث درباره موضوعاتی خواهد شد که وی در شورای شهر و در دفتر وکیل خدمات ملکی – اصلاح عدالت کیفری ، مسکن مقرون به صرفه و عدالت – مورد بحث قرار داده است.

در حالی که هوچول تأکید کرد که از مشکلاتی که 11 زن با شکایات آنها در گزارش دفتر دادستانی کل ثبت شده اند بی خبر است ، ویلیامز می تواند س questionال کند که آیا معاون فرماندار ، که می خواهد استاندار را متعادل کند ، قبلاً این مشکلات را شناسایی کرده است. در جریان رقابت با هوچول برای فرمانداری در سال 2018 ، او این دفتر را به عنوان آزمونی برای قدرت فرماندار در نظر گرفت.

ماه آینده ، ویلیامز قصد دارد یک شورای مشورتی متشکل از سایر مقامات منتخب به همراه سازمان دهندگان جامعه و حامیان سراسر کشور تا زمانی که او پس از گوش دادن به تورهای ایالتی رهبری می کند ، تشکیل دهد.

برد لندر ، عضو شورای شهر و نامزد دموکرات ها برای کنترل شهر ؛ آنتونیو رینوزو ، عضو شورا و نامزد دموکرات ها برای رئیس شهرستان بروکلین ؛ و تیفانی گاریگا ، رهبر بیشتر شورای مشترک هادسون ، اولین اعضای تعیین شده شورای مشورتی هستند که در مورد اولویت های استراتژی و سیاست مشاوره می دهند.

سخنگوی کمپین فرماندار هوچول هنوز به درخواست اظهارنظر درباره بازکردن کمیته تحقیق ویلیامز پاسخ نداده است.

هوچول روز سه شنبه در آلبانی بود تا درباره مراسم بزرگداشت سالانه افسران اظهار نظر کند. روز قبل ، او در دو رویداد جداگانه در برانکس و کوئینز شرکت کرده بود تا در مورد اولویت های اصلی خود بحث کند: مبارزه با شیوع COVID-19 و ارائه کمک مستقیم به نیازمندان نیویورکی ، در این مورد ساکنان بدون سند. با بقایای طوفان ایدا آسیب ببیند.

از آنجا که او سنگینی یک دفتر اجرایی را بر عهده دارد ، هوچول در هفته های اول کار خود را در این دفتر پر کرد و در زمینه قوانین و پروژه های منسوخ پیشرفت سریع کرد و اغلب نشریات گروه های بزرگی از مقامات منتخب فعلی و حامیان جامعه را منتشر می کرد.

ویلیامز تنها کاندیدایی نیست که ممکن است با چالش هوچولا روبرو شود. CNBC هفته گذشته گزارش داد که لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالات متحده نیز در حال نامزدی احتمالی برای فرمانداری در سال آینده است. وی قرار است صبح روز چهارشنبه در انجمن نیویورک بهتر سخنرانی کند. یک سازمان غیرانتفاعی متشکل از برخی از رهبران تجاری ، غیر انتفاعی و شهروندان شهر ، رویدادهای صبحانه منظمی را ترتیب می دهد که در آن رهبران منتخب ایده های سیاسی بزرگ جدیدی را اعلام می کنند.

برای جیمز ، تصمیم برای نامزدی فرمانداری به خودی خود پیچیده تر است. متحدان کوئوما ، از جمله وکیل و سخنگوی فعلی وی ، جیمز را متهم به انجام تحقیقات ناعادلانه با انگیزه بلندپروازی های سیاسی وی کرده اند. این حملات احتمالاً در مبارزات اولیه تکرار می شوند. تصمیم برای ثبت نام در پست فرمانداری همچنین به معنای کنار گذاشتن امکان نامزدی برای مدعی العموم است ، که این یک مزیت خودکار در هر مسابقه اولیه است.

ویلیامز ، مانند کاندیداتوری خود برای فرمانداری در سال 2018 ، در معرض این خطرات نیست. او به عنوان یکی از اعضای شورای شهر نیویورک ، پس از شکست به موقعیت خود بازگشت. اگر او در انتخابات عمومی مدافع عمومی در ماه نوامبر برنده شود ، حداقل تا سال 2025 مدافع عمومی خواهد بود – حتی اگر نامزدی فرمانداری وی ناموفق باشد – با احتمال نامزدی برای یک دوره جدید در این شهر.

دیدگاهتان را بنویسید