جوان جویای نام جایگزین کاپیتان کهنه کار معترض شد. جانشین موسوی در تیم ملی والیبال مشخص شدساعت: 01:46
تاریخ انتشار: 1301/05/21
کد خبر: 1889297

با کناره گیری سید محمد موسوی از تیم ملی والیبال در آستانه جدایی این تیم، کادر فنی به گفته شهروز همایون جایگزین این بازیکن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ از زمان بازگشت تیم ملی والیبال ایران از لیگ ملت های 2022 که با درخشش ملی پوشان کشورمان همراه است، مرحله جدید اردوی تدارکاتی تیم ملی از 19 مرداد آغاز شد.

سید محمد موسوی از روز سه شنبه 20 مردادماه در تمرین تیم ملی والیبال شرکت کرد و امروز (پنجشنبه 30 مرداد) به عنوان کاپیتان تیم ملی و در بین 14 بازیکن تیم ملی در مسابقات جهانی معرفی شد. به مسابقات جام واگنر و مسابقات قهرمانی مردان اعزام خواهد شد.

اما موسوی در آخرین تمرین عصر امروز تیم ملی در تهران و در گفتگو با خبرنگاران دو روز مانده به عزیمت اعلام کرد که با شرایط فعلی نمی تواند به تیم ملی کمک کند و نمی تواند تیم ملی را همراهی کند. رقابت های پیش رو (جام واگنر و قهرمانی جهان) منصرف شد و سپس با اشاره به سرپرست تیم ملی این موضوع را رسما به اکبر محمدی اعلام کرد.

به این ترتیب تا شروع بامداد یکشنبه تیم ملی والیبال ایران با 13 بازیکن: میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغ، کادر فنی تیم ملی بلافاصله شهروز همایونفرمنش را جایگزین موسوی کرد. . ، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمد طاهر وادی، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا موذن به جام واگنر و شهروز همایونفرمنش پس از مسابقات ملی و ملی پس از بازی های کشورهای اسلامی راهی لهستان خواهند شد. . تیم در گدانسک