جهادگران بسیجی جوانان یزد را وارد میدان‌های جهادی کنند/اخلاق نیکو و عمل مومنانه؛ لازمه کار جهادیساعت: 13:17
منتشر شده در مورخ: 1401/02/17
شناسه خبر: 1836902

فاطمی گفت: خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت را باید همگانی کرد که وظیفه جهاد گران را در این راستا سنگین تر می کند.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، مهران فاطمی استاندار یزد صبح امروز در آیین آغاز رزمایش جهاد گران فاطمی که صبح امروز در سپاه الغدیر استان یزد برگزار شد با قدردانی از تلاش  و کمک جهاد گران بسیحی در حادثه سیل اخیر یزد اظهار کرد: کار جهادی جهادگران بسیجی بسیار با ارزش تر از آن است که سپاس امثال من بتواند حق زحمات آن ها را ادا کند و سپاس خدا نصیب شما و همه جهادگران باد.


استاندار یزد افزود: کار جهادی برخواسته از ایمان و به کارگیری هر چه بیشتر ظرفیت وجودی انسان است که ایمان و ظرفیت های وجودی انسان نه حد یقف دارد و نه می توان حد پایانی را برای آن ها متصور شد.


قاطمی ادامه داد: انسان هر روز می تواند به ایمان خود بیافزاد و هر چه قدر هم از ظرفیت وجودی خودش استفاده کند باز هم جای کار وجود دارد و لذا می توان همه کار های جهادی که انجام می شود را صدها برابر کرد.


استاندار یزد با بیان اینکه ارتقای فکری، عملی و اندیشه ای جهادگران بسیجی فوق العاده مهم است تصریح کرد: اما تعمیر در و دیوار یک خانه فرد نیازمند روستایی به کارهای جهادگران نورانیت، معنویت و ارزش دو چندان می دهد و نباید آن را دست کم گرفت.


وی عنوان کرد: خدمت رسانی برای تحقق عدالت و پیشرفت را باید همگانی کرد که وظیفه جهاد گران را در این راستا سنگین تر می کند و لذا لزوم انفاق، تعاون و نفع رساندن به مردم، قیام به قسط را در برابر جوانان یزدی قرار دهیم و ان ها را وارد میدان کنیم.


استاندار یزد ابراز کرد: بسیج و جهاد خدمت رسانی بیش از اینکه سودش نصیب فرد دیگری شود به خود شما جهادگران خواهد رسید چراکه دل کندن از منافع شخصی به نفع دیگران نورانیت و قوت اراده و در راس ان رضای الهی به دنبال دارد.


فاطمی خاطرنشان کرد: در محیط خدمات رسانی و کار جهادی با اخلاق نیکو و عمل مومنانه و اجتناب از محرمات و تقید به مستحبات از عطر ایمان پر کرد و حتما مردم و جوانان منطقه را درگیر کنید و ما هم تجهیزات خود را برای پیشبرد اهداف مقدس جهادگران در خدمتتان قرار خواهیم داد.


انتهای پیام/

رژیم لاغری سریع