جناح چپ هالووین در یک تعطیلات متوقف نخواهد شد: راماسوامی


دبستان سیاتل جشن هالووین را به دلیل ادعای اینکه همه کودکان را شامل نمی شود ، لغو کرد ، اما “Woke، Inc.” ویوک راماسوامی نویسنده به Fox News Primetime گفت که این فقط یک ترفند چپ گرا است که لذت همه را خراب می کند.

نویسنده ، دبستان ابتدایی بنیامین فرانکلین را متهم کرد که با سرزنش کردن تعطیلات به جای “سیاست شکست خورده مدرسه” ، از “امتیاز سفید” خود استفاده کرده است و جنبش برآمده از چپ رادیکال در هالووین پایان نمی یابد.

وی گفت: “این جنبشی است که تا زمانی که همه موسسات آمریکایی و سنت های آمریکایی را از بین نبرد ، متوقف نمی شود.” “و شما کلمات مرا علامت گذاری کنید ، روز بعد روز شکرگزاری است ، روز بعدی روز رئیس جمهور است ، روز بعد چهارم ژوئیه است.”

مدرسه سیتل هالووین پاراد را لغو می کند ، زیرا “دانش آموزان رنگ را به حاشیه می برد”

“در راه است و من فکر نمی کنم این حرکت تا زمانی که متقابلاً متوقف نشود متوقف شود.”

بنیامین فرانکلین در روز دانش آموزان دبستان بیانیه ای به جیسون رانتز مجری برنامه گفتگوی رادیویی KTTH داد و در آن گفت که تعطیلات مخرب و “برای کودکان ناراحت کننده است”.

او می نویسد: “رویدادهای هالووین شرایطی را ایجاد می کند که برخی از دانش آموزان به دلیل اعتقادات ، وضعیت مالی یا تجربیات زندگی مجبور به اخراج می شوند.” “مهمانی های لباس پوشیده اغلب برای بسیاری از کودکان به یک رویداد ناخوشایند تبدیل می شود و دانش آموزان و کارکنان را از یادگیری منصرف می کند. رویدادهای بزرگ باعث ایجاد تغییر در برنامه با میزان صدای زیاد و ازدحام جمعیت می شود. برخی از دانش آموزان تحریک بیش از حد را تجربه می کنند ، در حالی که دیگران مجبورند با احساسات پیچیده محرومیت مواجه شوند. ناراحت کننده و برای کودکان هیجان انگیز است. “

راماسوامی احساس کرد دلایل دیگری برای لغو هالووین مانند بهداشت دندان وجود دارد ، اما “اجتماعات رنگی حاشیه ای” آن را کاهش نمی دهند. و در حالی که جناح راست دائماً استدلال می کند که دیگر هیچ چیز مقدس نیست ، راماسوامی گفت که سوال از چپ در واقع این است که “هیچ چیز نمی تواند عادی باشد”.

او گفت: “اینها سنت های معمول سرگرم کننده هستند که ما را متحد می کنند.” هالووین کودکان را بدون توجه به رنگ پوست آنها ، صرف نظر از نژاد و محل تولد والدینشان دور هم جمع می کند. “

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نویسنده استدلال کرد که هر دو طرف گذار باید آگاه باشند که سنت های “سرگرمی معمولی” به مشاجرات سیاسی غیر ضروری تبدیل نمی شود.

وی ادامه داد: “وقتی ما هر یک از این لحظات متحد کننده را به لحظات تفرقه تبدیل می کنیم ، در واقع ما را به آستانه این جنگ داخلی فرهنگی می رسانیم.” “من فکر می کنم چپ و راست باید به یاد داشته باشند که این فرصتی برای تفریح ​​در کنار یکدیگر است … و تا حدی از جدیت سیاسی در سنت هایی که ظاهراً سرگرمی معمولی نیستند ، نگذرانیم.”

دیدگاهتان را بنویسید