جراحی کاهش وزن

جراحی کاهش وزن یا جراحی باند لپ در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب کاهش وزن است که در سراسر جهان استفاده می شود. این شامل بستن معده است که به طور موثری آن را به نصف اندازه طبیعی سابق تبدیل می کند. ایده این است که با شکم کوچکتر، کمتر غذا می خورید و وزن کم می کنید. بیشتر اوقات موفق است، اما فرد باید چند چیز را درک کند. آنها عادات غذایی، هوس ها، سطح ورزش، روانشناسی آنچه که باعث زیاده روی در غذا خوردن در وهله اول شده است، و نگرش کلی شما نسبت به سلامتی و تندرستی را تغییر نمی دهند. اگر به همه این زمینه ها توجه نشود، متأسفانه عمل جراحی کارساز نخواهد بود.

مطالعات نشان داده اند که 30 درصد از جراحی های کاهش وزن منجر به کاهش وزن طولانی مدت نمی شود. عوامل فوق دلیل این امر است. کاهش وزن مستلزم تغییر در سبک زندگی است. اولین چیزی که باید عمیقاً درک کرد، علل پرخوری آنهاست. این اغلب مستلزم تجزیه و تحلیل فردی خارجی است که فردی که تلاش می کند وزن کم کند شناخته نشده باشد تا نظری بی طرفانه به دست آورد. روانشناسان فقط به دیوانه ها کمک نمی کنند! آنها می توانند یکی از مهم ترین افرادی باشند که در سفر کاهش وزن خود با آنها صحبت خواهید کرد. ممکن است دلایل زمینه‌ای برای افسردگی و انزوا وجود داشته باشد که باعث شود شما برای راحتی به غذا روی بیاورید. مگر اینکه با این مسائل برخورد شود، بعد از عمل جراحی همچنان وجود دارند و شما همچنان به سمت غذا می روید. کمک گرفتن شرم آور نیست، در درازمدت تفاوت ایجاد می کند.

دومین چیزی که هر کسی که برای کاهش وزن تلاش می کند باید واقعاً درک کند، فواید کاهش وزن برای سلامتی است. همه ما می دانیم که اضافه وزن خطر حمله قلبی، سکته مغزی و دیابت را افزایش می دهد، اما چگونه؟ تنها با انجام چند دقیقه تحقیق به درک واقعی چیزهایی مانند؛ تجمع چربی در دیواره رگ‌های شما جریان خون را کاهش می‌دهد و فشار خون را در کل بدن افزایش می‌دهد، افزایش آمادگی قلبی عروقی توانایی خون شما را برای حمل اکسیژن بیشتر در سراسر بدن بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود احساس انرژی بیشتر و واضح‌تری داشته باشید و کاهش وزن طول می‌کشد. فشار بر روی زانوها و کمر، کاهش سطح درد و کاهش خطر ابتلا به آرتریت و غیره. تعداد بسیار زیادی وجود دارد و شما باید از آنها به عنوان انگیزه استفاده کنید تا به شما کمک کند در مسیر خود قرار بگیرید و به کاهش وزن ادامه دهید.

اگر همه چیز شکست خورده باشد، جراحی قطعا یک گزینه است. اما شما باید دلایل شکست خود را در گذشته بررسی کنید در غیر این صورت جراحی نیز یک درمان جادویی نخواهد بود. کاهش وزن هرگز آسان نیست، اما زمانی که شروع به کاهش وزن کنید، احساس بسیار بهتر، پرانرژی و ظاهر بهتری خواهید داشت، این انگیزه کافی برای ادامه دادن و کاهش 20، 40 یا 60 پوندی بعدی خواهد بود.