جراحی پستان – اصلاح یک روش نادرست

هر روش جراحی خطراتی دارد و همین امر در مورد جراحی زیبایی نیز صادق است. ممکن است مشکلاتی در بیهوشی یا خونریزی زیاد وجود داشته باشد. اما، ممکن است مشکلاتی نیز در نتایج وجود داشته باشد. یک روش ناموفق می تواند شما را زخمی کند و نسبت به قبل خودآگاه تر شوید.

اگر برخی از انواع جراحی سینه مانند ایمپلنت یا کوچک کردن سینه را انجام داده اید و دچار مشکل شده اید، باید جراحی تجدیدنظر انجام دهید. در اینجا چند موقعیت احتمالی وجود دارد که شما را ملزم به انجام این روش می کند:

* عدم تقارن – این می تواند از طرق مختلف مشکل ساز باشد. اگر بالابر داشته اید، مشکل واضح این است که یکی بالاتر از دیگری است. مشکل دیگر این است که جابجایی نوک سینه ها ممکن است مطابقت نداشته باشد. وقتی در آینه نگاه می کنید، احساس می کنید کج خلق می کنید.

مشکلی که ممکن است با ایمپلنت‌ها رخ دهد این است که ممکن است یکی پرتر از دیگری باشد یا محل قرارگیری ایمپلنت خارج از کیلتر باشد، یکی ممکن است تقریباً زیر بازوی شما باشد در حالی که دیگری در مرکز قرار دارد.

در حالی که انجام این اشتباهات برای جراح غیرممکن به نظر می رسد، اما این اتفاق می افتد. گاهی اوقات محل برش کار را دشوارتر می کند و گاهی اوقات جراح صلاحیت انجام کار را ندارد.

* خیلی زیاد یا خیلی کم – اگر آرایشگر شما بیش از حد از نوک موها برداشته شود، واقعاً مشکلی نیست زیرا موهای شما دوباره رشد می کند. اگر جراح شما در حین لیفت سینه بیش از حد ورزش کند، مشکل دارید زیرا پوست فقط دوباره رشد نمی کند.

برای جراحی تجدید نظر، جراح جدید شما باید پوست را از محل دیگری پیوند بزند. نتیجه نهایی ممکن است به نظر برسد که شما بدون لباس می خواهید، اما با لباس می خواهید. حالا اگر به اندازه کافی مصرف نکند مشکل کمتری است، اما برای اصلاح آن نیاز به روش دیگری دارد. برای ایمپلنت، ممکن است نیاز به حذف یا اضافه کردن نمک یا سیلیکون بیشتری داشته باشد. باز هم، برش های بیشتری لازم است.

* تغییر شکل – این زمانی اتفاق می‌افتد که یک جراح واقعاً بد را مجبور به انجام کار می‌کنید. جای زخم بیش از حد، جای زخم کج، آسیب بافت به علاوه دو موقعیت فوق واقعاً می تواند شما را از نظر عاطفی به عقب براند. جراحی اصلاح سینه نمی‌تواند معجزه کند، اما می‌تواند شما را به خط سینه‌ای که به‌نظر طبیعی است نزدیک‌تر کند و ظاهر جای زخم‌ها را به حداقل برساند.

اگر می‌خواهید شانس خود را افزایش دهید که نیازی به جراحی مجدد سینه نخواهید داشت، برای شروع جراح مناسب را پیدا کنید. از اطراف بپرسید و ببینید آیا یکی از خانواده و دوستان شما می تواند کسی را به شما معرفی کند یا خیر.

مدارک جراحان را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که او دارای گواهی هیئت مدیره و مجوز در ایالت شما برای انجام جراحی زیبایی است. آیا او عضو هیچ سازمانی است؟

انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا دو سازمان معتبر برای عضویت جراحان دارای مجوز هیئت مدیره هستند.

هنگامی که اعتبار او را تأیید کردید، مطمئن شوید که با او احساس راحتی می کنید. هر سوالی که در طول مشاوره به ذهنتان می رسد بپرسید و مطمئن شوید که او به رضایت شما پاسخ می دهد.

شخصیت نیز یک امتیاز است. جراحی سینه یک موقعیت صمیمی و احتمالاً شرم آور است. هنگامی که با عمل و جراح احساس راحتی کردید، باید اطمینان داشته باشید که این روش بدون مشکل انجام می شود و نیازی به جراحی تجدید نظر نیست.