جام CJ در وگاس ممکن است آخرین شانس برای پیروزی جانسون باشد


داستین جانسون از زمانی که اولین آمریکایی در بیش از 40 سال اخیر بوده که در هر پنج بازی جام رایدر برنده شده است ، چندان گلف بازی نکرده است. او هنوز اصول اولیه را به خاطر می آورد.

او چهارشنبه در حالی که روی پیراهن هشتم خود در The Summit Club ایستاده بود گفت: “شما سعی می کنید او را در چمن نگه دارید و نه در بیابان.”

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

و سپس پیراهن خود را به داخل صخره ها و بوته های صحرایی کشید.

این فقط یک دور برای جام CJ در بالا بود و جانسون مطمئن است که برخی از بهترین فرم هایی که او در تمام طول سال در تنگه های سوتینگ داشته است ، او را ترک نخواهند کرد.

اما او در حال اتمام زمان است.

جام CJ ، که به دلیل همه گیری برای دومین سال متوالی از خانه خود در کره جنوبی به لاس وگاس منتقل شده است ، می تواند آخرین رویداد تور PGA باشد که امسال برگزار می شود. و این آخرین شانس او ​​برای برنده شدن در تور PGA است ، که جانسون تمام 14 سالی که در تور PGA بوده است را به جز یکی انجام داده است.

روری مک ایلروی از این امر بی خبر بود تا اینکه با بازیکن دیگری در جهان به صرف صبحانه نشست.

“من گفتم:” اوه ، آیا شما مانند معمول در Maui شروع می کنید؟ مک ایلروی گفت: “او گفت:” من در بازی نیستم. “

در مورد جانسون ، هیچ فوریت فوری وجود ندارد – نادر است – اگرچه برای او این یک لایه دیگر از انگیزه است.

سال چندان بدی نبود. در اوایل فوریه ، عربستان سعودی برنده تور اروپا شد. او جام رایدر را 5-0 برد (عملکرد او در کنفرانس مطبوعاتی برنده شاید بهتر از این بود).

اما هر سال او به جز در سال 2015 واجد شرایط برنده شدن در مسابقات تماشای قهرمانان بود. او دو بار برنده شد. و او در حال حاضر در آن منطقه نیست.

جانسون گفت: “این قطعاً چیزی است که من همیشه برای آن تیراندازی می کنم و این یک تورنمنت گلف است که همیشه دوست دارم در آن بازی کنم.” اگر در Maui بازی می کنید ، فکر می کنم شروع خوبی برای سال باشد. “

پس از CJ Cup فرصت های دیگری نیز وجود خواهد داشت ، اگرچه به نظر نمی رسد چیزی بیشتر از یک استراحت طولانی باشد.

برای اکثر بازیکنان برتر آن زمان ، این یک سال پیش نبود. به نظر می رسد جام CJ تکرار سال 2020 است ، زیرا در لاس وگاس برگزار می شود – یک سال پیش در Shadow Creek بود – در اواسط اکتبر ، زمانی که فصل به پایان رسید.

یک تفاوت بزرگ: یک سال پیش ، استادان در اواخر ماه نوامبر با یک بیماری همه گیر ظاهر شدند. هیچ کس به استراحت بزرگ علاقه ای نداشت ، حتی با پیروزی در پیراهن سبز Augusta National.

مک ایلروی گفت: “پایان سال بسیار شدید بود ، همه سعی می کردند خود را آماده کنند.” “Masters فقط چند هفته دیگر فاصله داشت و شما در حال ساخت چیزی بودید. و در اینجا ، من فکر می کنم شما فصل خود را شروع می کنید … خیلی به این چیز بزرگ نگاه نکنید.”

جانسون یکی از شش آمریکایی است که برای اولین بار پس از جام رایدر بازی می کند. این لیست شامل کالین موریکاوا است که عضو The Summit Club است و دارای مزیت دوره خانگی است.

باشگاه خصوصی ، مشرف به نوار لاس وگاس در افق و صدای ضربات چکش در ساخت خانه ، توسط Tom Fazio طراحی شده است و دارای یک بیابان با تضاد قهوه ای و سبز و سبز تمیز است.

یک جفت 5 عدد موجود است. چند جفت 4 عددی تقریباً قابل دسترسی است. هیچ کس انتظار ندارد که US Open این هفته افتتاح شود.

موریکاوا گفت: “این دوره ای است که من در هفته های رایگان خود در آن شرکت می کنم.” “من روی ویلچر هستم ، پنج سوراخ ، 18 سوراخ ، 36 ، هر چه که باشد ، بازی خواهم کرد. من مطمئن نیستم که چگونه واقعاً این هفته از نظر ذهنی در این مورد پایین می آیم ، اما باید به خاطر بسپارم این هنوز یک تورنمنت است. شروع یک فصل جدید است و من باید مانند روزهای پنجشنبه آماده باشم ، درست مثل هر هفته دیگر. “

برای برخی ، فصل جدید باید منتظر بماند. پاتریک کانتلی بقیه سال را در تور PGA بازی نکرده است ، در حالی که برایسون دی چامبو و دانیل برگر از جام رایدر بازی نکرده اند.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جانسون سال گذشته وقتی تست کووید -19 مثبت اعلام شد ، آن تورنمنت را از دست داد ، که به مدت دو هفته در آن شرکت کرد. این پایان خوش زمانی به پایان رسید که او در ماه نوامبر مسترز را با یک نتیجه رکورددار برد.

او در حال بازگشت از استراحت پس از جام رایدر است ، که می تواند آخرین رویداد او در سال باشد.

او گفت: “من واقعا یک جام رایدر خوب داشتم و امیدوارم بتوانم فقط کمی آن را ارتقا دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید