جام واگنر والیبال؛ شکست در خانهساعت: 00:48
تاریخ انتشار: ۱۳۰۱/۰۵/۲۸
کد خبر: 1890940

تیم ملی والیبال ایران در اولین دیدار خود در جام واگنر به مصاف لهستان میزبان این رقابت ها رفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می کند، روز پنجشنبه 6 مرداد از ساعت 22 در اولین دیدار جام واگنر مقابل تیم ملی لهستان در تهران میزبانی می کند. 50. زمان مسابقات برگزار می شود.

در این دیدار حساس تدارکاتی قهرمانی جهان، تیم والیبال مردان ایران با نتایج 25 بر 19، 29 بر 27 و 25 بر 17 شکست خورد.

بهروز با ترکیبی از عطای محمد طاهر وادی، امیرحسین توخته، صابر کاظمی، امیرحسین اسفندیار، علی اصغر مقدار، میلاد عبادی پور و محمدرضا حضرت پور در حضور بیش از 14 هزار تماشاگر لهستانی بازی را آغاز کرد.

شاگردان عطایی در ست اول شروع خوبی نداشتند اما با حمایت هواداران لهستانی ها 25 بر 19 پیروز شدند. در ست دوم این دیدار تغییراتی در ترکیب ایران ایجاد شد و اسفندیار جای خود را به محمدجواد معنوی نژاد داد. بعدها امین اسماعیل نژاد در ترکیب ایران قرار گرفت. در ست دوم عملکرد تیم ایران بهتر بود اما در نهایت تیم لهستان با نتیجه 29 بر 27 پیروز شد.

تیم ملی والیبال ایران ست سوم را 25 بر 17 به لهستان واگذار کرد و این دیدار را 3 بر صفر واگذار کرد.

دیدار امروز جام واگنر بین صربستان و آرژانتین با نتیجه 3 بر یک به سود آرژانتین به پایان رسید.

میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد منانی نژاد، علی اصغر مزارد، امیرحسین توخته، مهدی جالو، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمد طاهر وادی، محمد طاهر وادی، بازیکنان حاضر در جام حذفی ایران .

هدایت تیم ملی والیبال ایران را بهروز عطایی به عنوان سرمربی بر عهده دارد و اکبر محمدی (سرمربی)، علیرضا طلوخیان، عظیم زاجیده و احمد لاهوتی (سرمربی)، یاناس (مربی بدنساز)، رضا خلی پور (پزشک)، حسین خوریانی (سرمربی) هستند. تحلیلگر). کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در این مسابقات حضور دارد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین از 7 تا 29 مردادماه برگزار می شود. شاگردان عطایی روز جمعه در دومین دیدار خود در این دوره از رقابت ها از ساعت 17:30 به وقت محلی به مصاف صربستان می روند.