جادوی کاهش وزن چای سبز

در تلاش برای کاهش وزن توسط افرادی که ممکن است در سمت چاق باشند، لازم است چند شیوه سبک زندگی موثر را برای رسیدن به هدف کاهش وزن ترکیب کنید. ورزش روزانه و یک برنامه غذایی خوب کلیدهای اصلی برای کمک به خلاص شدن از شر این پوندهای اضافی هستند. هر کسی که به طور فعال به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بوده است، باید چیزهای خوبی در مورد نوشیدن چای سبز به عنوان یک استراتژی کاهش وزن شنیده باشد. احتمالاً دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد این دمنوش شگفت انگیز و چگونگی کمک به کاهش وزن به دست آورید. ایناهاش؛

چای سبز یک نوشیدنی قوی است که در حال حاضر چندین هزار سال است که به طور منظم توسط مردم آسیا مصرف می شود. این نوشیدنی دارای فواید قابل توجهی برای سلامتی است که اعتقاد بر این است که تأثیر مستقیم و مثبتی بر کنترل وزن دارد، که می تواند به این واقعیت نسبت داده شود که این نوشیدنی حاوی پلی فنول های زیادی است. پلی فنول ها حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که می توانند با رادیکال های آزاد در حمله به سلول های سالم مبارزه کنند.

چیزی که این چای را بسیار خاص می کند فرآیند تولید آن است. با بیشتر چای سیاهی که معمولا می نوشیم، مواد مغذی می توانند در طول فرآوری از بین بروند. این به این دلیل است که از برگ های خشک چای استفاده می شود، در حالی که در چای سبز فقط از برگ های تازه استفاده می شود. برگ های تازه معمولاً در دمای بسیار بالا بخارپز می شوند.

اگرچه چای سبز دقیقاً بدون کافئین نیست، اما در مقایسه با سایر نوشیدنی های چای، میلی گرم کافئین بسیار کمتری دارد. حتی اگر قهوه را به شما هدیه می دهد، اما برای افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، چیزی جز معجزه نیست. قهوه سطح انسولین را افزایش می دهد و انسولین می تواند از دست دادن چربی جلوگیری کند. چای سبز سطح انسولین را کاهش می دهد. در نتیجه چربی بدن شما کاهش می یابد.

نوشیدن 3 فنجان از این چای شگفت‌انگیز در طول روز می‌تواند متابولیسم شما را در طی 24 ساعت تا 4 درصد افزایش دهد که به معنای تلاش بهتر برای کاهش وزن است. چای سبز همچنین به جلوگیری از تبدیل گلوکز به سلول های چربی کمک می کند. این نوشیدنی به خودی خود کم کالری است و بسیاری از مردم دوست دارند آن را به عنوان بخشی از برنامه کاهش وزن خود بگنجانند، زیرا می تواند به کنترل اشتهای شما کمک کند.

به طور خلاصه، چای سبز به بدن شما کمک می کند تا فعالیت بیشتری داشته باشد و این به سوزاندن چربی کمک زیادی می کند. بدون شک، این حقایق و فواید جالب در مورد چای گرانبها مطمئناً در هدف کاهش وزن شما مفید خواهد بود. آیا این باعث نمی شود که بخواهید آن را در برنامه غذایی خود بگنجانید؟

رژیم لاغری سریع