ثبت 14000 دیدار مردمی توسط هیئت کامل رئیس جمهور در سفرهای منطقه ایساعت: 15:58
تاریخ انتشار: 1401/03/19
کد خبر: 1854717

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری گفت:

حجت الاسلام و المسلمین احمد صالح گفت: در سفرهای استانی، نمایندگان کامل رئیس جمهور به طور متوسط ​​14 هزار دیدار مردمی برگزار می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی امروز در بازدید از مرکز صمد که برای دریافت مطالبات مردم در سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیار راه اندازی شده است، اظهار داشت: ۲۹ وزارتخانه و نهاد دولتی و دولتی در سفر رئیس جمهور ۴۸ ساعت به طول انجامید. پیش از این با حضور یک نماینده سطح با مردم رو در رو ملاقات می کنند.

وی گفت: در سفرهای استانی، نمایندگان رسمی رئیس جمهور به طور متوسط ​​14 هزار دیدار مردمی برگزار می کنند.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری ادامه داد: تاکنون حدود 3000 درخواست برجسته در چهارمحال و باکتیاری رسیدگی شده و پس از رفع ایرادات درخواست های مردمی، کد رهگیری برای آنها ارسال می شود.

صالحی گفت: مشتریان ستاد پاسخگویی آنلاین صمد سامانه در سفر ریاست جمهوری به استان ها از ساعت 30:30 تا 9:30 پاسخگوی دریافت مطالبات مردمی هستند.

در سفرهای استانی رئیس جمهور، دفتر رسیدگی به شکایات ریاست جمهوری به درخواست های مردمی نیز رسیدگی می کند که قبلاً از طریق اعتراضات و طومارها اعلام شده بود.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری افزود: دفتر ارزیابی و بازرسی عملکرد ریاست جمهوری از یک ماه قبل گزارش های فساد و تخلفات را به استان های ریاست جمهوری جمع آوری کرده و این گزارش ها در وزارت متبوع پیگیری می شود.

صالحی گفت: پس از سفر رئیس جمهور، گزارش پس از ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی و میزان رضایت مردم از آن دستگاه ها برای رئیس جمهور ارسال می شود.

وی افزود: مطالبات مردم از هیات دولت در سطح منطقه ای و کشوری پیگیری می شود که در صورت مخالفت با مواد قانونی، فرد به سعادت می رسد.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری ادامه داد: تاکنون 10 هزار و 240 مطالبات مردمی در صمد چهار محال و سامانه عتبات عالیات ثبت شده است.

صالحی گفت: بیشتر درخواست های ثبت شده مربوط به مسائل معیشتی و اشتغال است که نامه های دریافتی حداکثر تا 72 ساعت پس از پایان سفر رئیس جمهور ثبت و ظرف 72 ساعت به درخواست ها پاسخ داده می شود.

وی خاطرنشان کرد: نمایندگان تمام وقت رئیس جمهور برای پاسخگویی به مشکلات مردم و احصای مشکلات در شهرستان ها حضور دارند.

رئیس مرکز روابط عمومی ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: مرکز روابط عمومی نماد نهضت خدمات رسانی در تورهای منطقه ای است که نقشه راه دولت سیزدهم مردم و انقلاب پس از ورود رئیس جمهور شهرکرد را ترسیم می کند.

پایان پیام/