تیم ملی والیبال ایران بلگراد را به مقصد برازیلیا ترک کردساعت: 01:15
تاریخ انتشار: 1401/03/14
کد خبر: 1843545

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته اول لیگ ملت ها جمعه شب بلگراد را به مقصد برازیلیا ترک کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال ایران به منظور آمادگی برای حضور ارزشمند در لیگ ملت های 2022، 6 روز بعد در بلگراد به پایان رسید.

این تیم در این مدت علاوه بر پیگیری تمرینات خود در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی صربستان به میدان رفت تا با آمادگی بیشتری وارد مرحله اصلی لیگ ملت ها شود.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعدازظهر امروز (جمعه 13 خرداد) به عنوان مهمان وارد سفارت ایران در بلگراد شد و دقایقی بعد در محل سفارت و صرف ناهار راهی فرودگاه شد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 20:20 (به وقت تهران 22:50) به وقت محلی بلگراد را به مقصد استانبول ترک می کند و ساعت 23:10 به وقت آنکارا وارد فرودگاه استانبول می شود.

تیم والیبال مردان ایران ساعت 13 و 45 دقیقه روز شنبه 14 خردادماه پس از گذراندن شب در هتل فرودگاه این شهر راهی سائوپائولو برزیل می شود.

این تیم حدود سه ساعت در فرودگاه سو پائولو توقف می کند، سپس به برازیلیا پرواز می کند و یکشنبه 6 ژوئن به مدت 40 دقیقه برای هفته اول لیگ ملت ها به شهر میزبان می رسد.

تیم ملی والیبال ایران در هفته اول لیگ ملت‌ها (18 تا 22 خرداد) به ترتیب به مصاف تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن می‌رود.

پایان پیام/